Zvrhlosť ti pristane

Keď Gwen Maudsleyovú, krásnu, milú a bohatú mladú dámu, už druhý raz nechá snúbenec stáť pred oltárom, v mysli sa jej zrodí odvážny plán. Rozhodne sa hodiť spoločenské konvencie za hlavu a robiť si, čo sa jej zachce. Gwen túži po tom, aby sa naučila žiť nespútane, a vie, kto by jej mohol byť najlepším učiteľom: priateľ jej nebohého brata Alex Ramsey, ktorého sprevádza povesť zhýralého svetobežníka, čiernej ovce rodiny a hrdinu nespočetných škandálov......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159299/zvrhlost-ti-pristane-159299.jpg 3.410

Rules for the Reckless 1.

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Wicked Becomes You, 2010

Kniha Zvrhlosť ti pristane

vcielka
08.10.2019

Niektore veci mi nedavali zmysel. Celkovo knizka mozno taky priemer. So zatajenym dychom som ju rozhodne necitala. Z toho Rolla mohla autorka vykresat spletitejsi pripad padoucha. Jej gardedama ju nechala samu v Parizi a sla dovolenkovat k jazeru v Taliansku. Nerozumiem. Celkovo tam bolo tolko veci co cloveku zdvihalo obocie. Autorka je taky harlequinovsky pisatel ocividne

sisulisa
29.07.2013

Riskovala som, nová autorka. Bola som však príjemne prekvapená. Kniha sa čítala dobre, nebola to žiadna limonáda, a tiež som sa dobre bavila.