sisulisa sisulisa komentáře u knih

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Celá séria ma dostala. Už ich mám prečítané 2x. Táto posledná bola v niečom iná, ale nie zlá. Svoje si tam nájde každá romantická duša.

02.09.2018 5 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Stephanie Laurens (p)

Túto autorku zbožňujem, má úplne iný štýl písania ako väčšina autoriek. Ale táto kniha ma vyslovene nudila. Po prečítaní recenzií tu, som sa prinútila čítať ďalej, ale priznávam, že veľa som preskočila a len tak prebehla očami. Od polovičky sa to trošku vylepšilo, ale knihu si určite znovu neprečítam. Pre mňa to bolo sklamanie.

30.11.2016 3 z 5

Zátoka lží Zátoka lží Amanda Quick (p)

Klasická paranormálna Amanda Quick. Nič nové nečakajte, ale priaznivci Amandy ako som aj ja si na tejto knihe pochutnajú.

16.05.2014 5 z 5

Lekce svádění Lekce svádění Gayle Callen

Zápletka sa mi páčila,príjemne romantická. Obaja hrdinovia sa pokúšajú vyhrať nad tým druhým. Ale je fakt, že v deji chýbala logika ako sa tu už napísalo. Rozprávkovo romantická kniha, nad ktorou sa radšej ani nezamýšľajte.

16.05.2014 4 z 5

Nečekaný návrat Nečekaný návrat Gayle Callen

Knihu som si kúpila, pretože autorku mám rada, ale z tejto knihy som rozpačitá. Hrdinka mi osobne pripadá ako chladnokrvná klamárka, ktorá si ospravedlňuje svoje správanie zvláštnym spôsobom. On k jej klamstvám pristupuje tiež dosť zvláštne... veď koho by nenaštvalo, ak by niekto klamal a ešte aj jeho rodinu. Je v tom určitý výsmech rodine, akokeby nebola dôležitá, ale na druhej strane ju ten hrdina má rád. Fakt zvláštne... Hoci autorka píše stále pútavo, ku knihe sa už nevrátim.

09.05.2014 2 z 5

Měj se na pozoru Měj se na pozoru J. D. Robb (p)

Zase raz výborne napísaný príbeh o Eve. Napätie, láska, humor. Niekedy až rozum zostáva stáť nad tým, čoho sú ľudia schopní.

08.05.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Bol to krásny diel. Veľmi sa mi to páčilo z pohľadu Travisa, dokonca ešte viac. Rozhodne boli objasnené niektoré scény medzi hrdinami. Skvelá kniha, rozhodne sa k nej určite ešte vrátim.

24.04.2014 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Nebolo to presne to, čo by som od tejto autorky čakala. Ničím to síce neurazí, ale ani nenadchne. Pravdupovediac, na hlavných hrdinov si po prečítaní nejak moc nespomínam, rozhodne ma veľmi nezaujali... tá kniha pre mňa nie je nazapomenutelná.

24.04.2014 3 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Kniha sa mi veľmi páčila, prečítala som ju ale veľmi skoro. :-)

24.04.2014 5 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Kniha bola pre mňa tiež sklamanie. Keďže mám knihy od tejto autorky rada, čakala som niečo viac. Príbeh neurazí, ale miestami som sa nudila.

09.12.2013 2 z 5

Dohodnuté manželstvo Dohodnuté manželstvo Jennifer Probst

Knihou som bola nadšená. Čítala som ju jedným dychom, možno preto sa mi zdala krátka. :-) Dúfam, že druhý diel bude čoskoro.

26.09.2013 5 z 5

Srdce ze zlata Srdce ze zlata J. R. Ward (p)

Kniha sa mi páčila viac ako predchádzajúca z jej romantickej série. Aj keď sa mi zdali niekedy názory hrdinky dosť prehnané a detinské.

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Kniha sa mi veľmi páčila. Obsahovala všetko, čo má pre mňa dobrá kniha mať. :-)

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Príbeh sa mi veľmi páčil. Hrdina i hrdinka sa počas deja vyvíjali, láska tu neprišla zrazu, ale časom.

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

Kniha sa dobre čítala, ale hrdina i hrdinka mi povahou nesadli.

25.09.2013 4 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Asi najlepšia z tejto série. Už som ju čítala niekoľkokrát. :-)

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Kniha patrí medzi moje obľúbené od tejto autorky. Smiala som sa a aj plakala pri nej. A to je pre mňa základ pre dobrú knihu. :-)

Kde jsi, lásko? Kde jsi, lásko? Lisa Kleypas

Kniha ma tak trochu sklamala. Autorka patrí medzi moje obľúbené, ale v tejto knihe jej hrdinovia boli nejakí nedokončení. Strašne ma štvali, nemali ustálené charakterové vlastnosti.

25.09.2013 3 z 5

Dažďová cesta vo Friday Harbore Dažďová cesta vo Friday Harbore Lisa Kleypas

Kniha sa mi veľmi páčila a podľa mňa to bola najlepšia časť z tejto série.

25.09.2013

S diablom v posteli S diablom v posteli Sabrina Jeffries

Neviem prečo, ale kniha ma veľmi nebavila, nestrhla ma tak ako ostatné knihy od tejto autorky.

25.09.2013