Princové mají přednost

Lady Poppy Smithová-Barnesová je pevně rozhodnutá provdat se jen z lásky, a to za ruského prince Sergeje. Aby odradila nechtěné nápadníky, vymyslí si fiktivního snoubence, vévodu z Drummondu. Tento muž jí je velmi užitečný - dokud se však neobjeví na plese a nepožádá ji veřejně o ruku. Nicholas Staunton, který právě získal titul vévody, má důležité poslání pro vládu a vůbec se mu nehodí, že ho princ regent jmenoval jedním z "nemožných starých mládenců". Teď se ho pokusí ulovit všechny svobodné anglické ženy a Nicholas zoufale potřebuje krytí - snoubenku. Naštěstí je tu jakási mladá dáma, která již nějakou dobu šíří legendy o jejich bezmezné lásce. Druhá kniha z volné série "Nemožných starých mládenců" populární americké autorky romancí Kieran Kramerové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155927/big_princove-maji-prednost-I5u-155927.jpg 3.767

Nemožní staří mládenci 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Dukes to the Left of Me, Princes to the Right, 2010

Kniha Princové mají přednost

MAU256
30.07.2021

"Mám před zásnubami," prohlásila. "A je to svazek z lásky. Jistě to pochopíte."
Pěkně si lady Poppy zavařila, když stále tvrdila, že si ji bude vévoda z Drummndu brát, aby odradila veškeré nápadníky, kteří jí žádali o ruku. Myslela si, že ji vévodu její kuchařka pouze vymyslela. Jaké bylo však nemilé překvapení, když na plese byl jako příchozí vyvolán vévoda z Drummondu.
Bylo to moc příjemné čtení, i když mne mrzelo, že závěr byl trochu moc rychle napsaný. Ale i tak knížku mohu jen doporučit.

ninushka.303
09.06.2020

Čtivé, napínavé, vtipné. Pro mě lepší než první díl série.

rampapa
23.08.2019

Po prvním díle jsem se moc těšila na další díl a vůbec mě nezklamal. Příběh se mi moc líbil. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Ála1968
06.08.2019

Moje druhá kniha od této autorky a musím říct,že oproti prvnímu dílu jsem nadšená.Příběh byl romantický,měl spád i děj,napětí a překvapivé rozuzlení.Ani chvíli jsem se nenudila.Tuhle knihu opravdu doporučuji všem romantičkám.

havrmoni
03.01.2018

Opět roztomilá blbinka. Začátek a prostředek celkem ušel. Taková nenáročná romantika. Ale ta poslední třetina,to už jsem fakt nedávala a kroutila hlavou. Màm ráda tyhle oddechovky,nemusím přemýšlet. Jenže tohle bylo i na mě moc. :))

Pedruska01
06.03.2017

Milá oddechovka, která se lehce četla. Opět se setkáváme s jedním z mnoha nemožných mládenců, které si nejde neoblíbit. Upřímně, je velká škoda, že se v češtině nedozvíme, jaké osudy potkali zbytek "party". Oceňuji, že autorka do příběhu zasadila až detektivní semínko, které krásně klíčilo, že to nebyl jen kýčovitý příběh z červené knihovny. Zřejmě se to nemůže srovnávat s prvním dílem, však romantické duše mile pohladí, dokáže roztáhnout kousky úst do úsměvu a donutí si zamilovat především hlavní postavy - Nicholase a Poppy. :)

PomněnkaPrvní
15.07.2015

Stejně jako první díl se jedná o příšernou hloupost. Bohužel však oproti prvnímu dílu chybí i ten vtip, který by trochu to stupidní čtení vynahradil. Často se zde setkávám se snižováním hvězdiček za knihu kvůli obálce. Nevím, čím to je, zda autorská práva či co, ale v ČR (SR) se dávají jiné obálky, než jsou ty originální od autora (resp. jeho vydavatele). Proto podle mě není na místě paní Kramer snižovat hvězdičky za obálku, kterou na její knihu šupli Češi. Paní Kramer zvládne milion dvě stě tisíc důvodů, proč snížit hvězdičky, zcela sama :))

LilianaFalcon
08.06.2015

Už jen obálka mluví za vše. Hlavní hrdinka má mít blonďato-rezavé vlasy a takhle nějak má spíš vypadat nenáviděná ruská princezna.
Zkrátka se to celé nějak nepovedlo.