SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Tak to bylo morbidní psycho.Jak může někdo takhle žít.Vsude v domě krámy,prach,bordel i jiná zvířata než ve stodole.Brouci, modrozelené masařky, myši,krysi.Proste pořád někde něco sustilo,pistelo.Rodina tam bydlela,jejich dcerka spávala v domě na nejrůznějších místech .V pokojíčku,dokud se tam ještě vešla.Pak dole v obýváku,u schodů....stačilo si donést jen peřinu.
Opravdu silná kniha na čtení.Pro mě to byl horor takhle žít.

01.08.2023 5 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Velice povedená kniha.Namet úžasně napínavý....četla jsem jak napnutá struna až do konce.Urcite si ráda přečtu další knihy spisovatelky.

22.03.2023 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Z vražd mezi amisi vždycky mrazí a Linda Castillo je v tomto žánru opravdovou mistryní.

06.12.2022 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Mrtvá zona je parádní, krásně napsaná skládanka s geniálními postavami.

19.11.2022 4 z 5

Zmrazené zlato Zmrazené zlato Rolf Börjlind

Skvěle čtení,opět mě to velice bavilo.At napíši cokoliv mě to prostě očaruje.

25.07.2022 5 z 5

Lars útočí Lars útočí Daniel Gris

Lars a jeho srandovní hlášky.... opět bavilo.

05.04.2022 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Mě tedy kniha velice bavila,občas se to trošku tahlo ale......Konec mě šokoval.To jsem opravdu nepředvídala.

05.01.2022 5 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Kniha me velice zaujala a hlavně bavila až do konce a to má opravdu hodně stránek.Bylo tam od všeho trochu teroristický útok,uprchlíci,znásilnění,dementní otec.Urcite sáhnu po dalším pokračování.

02.01.2022 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Nějak jsem konec i děj knihy sama uhadla.I tak se to četlo dobře.

19.12.2021 4 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Osobně nemám ráda knihy kolem soudní síně a práva.Je to pro mě zdlouhavé, nudné.Tohle je první kniha z právního hlediska co mě bavila a to tak že jsem ji přečetla za večer.

06.08.2021 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Zajímavá psycho kniha.Cetla se sama.A ten konec Bravo.

27.02.2021 4 z 5

Hledej mě Hledej mě Lisa Gardner

Bravo, úžasně napínavá kniha.Koupila jsem ji náhodou a měla strach že to bude nuda.Opak byl pravdou,nenudila jsem se ani chvilku.Do konce jsem netušila kdo byl vrah.

24.02.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Opět skvělá kniha,jak jinak kdo umí ten umí.

22.01.2021 4 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Pomalý rozjezd. Potom velmi čtivé, napínavé. Originální zápletka. Jen ten konec nedokončené.... Tady asi bude pokračování.

13.12.2020 4 z 5

Jména mrtvých dívek Jména mrtvých dívek Eric Rickstad

Opět skvělá kniha. Napínave napsaná. Konec série se uzavírá.

02.08.2020 4 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Drsná to kniha. Jen mě udivuje, proč Asad nehledal svou rodinu dříve. Kolik let si myslel že jsou mrtví, vůbec to neměl zjištěno. To co jeho uhlavni nepřítel udělal jeho ženě a dceram... Tuhla mě krev v žilách při čtení. Nakonec to dopadlo nad mé očekávání celkem dobře.

09.07.2020 4 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Průměrná detektivka. Moc zdlouhavé, málo napínavé pro mě. Přitom tohle téma mohlo vytriskat více.

11.09.2019 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Zápletka luxusní, úplně mě vyrazila dech. Trest pro vraha úžasný.

10.08.2019 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

No já nevím moc stránek... Člověk u konce zapomene co bylo na začátku knihy. Klidně mohlo být 400 stran a ne 600 stran. Jinak se to četlo dobře, zápletka super.

29.04.2019 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Baví mě jeho drsné knihy. Opět velmi spokojená,vzdy trpím osobně.... Ale číst musím dále.

31.01.2019 5 z 5