shabby shabby komentáře u knih

Dvanáct srdcí Dvanáct srdcí Petr Casanova

Neoslovila mě..nedočetla jsem ji. Asi jsem přečetla spousty knih na toto téma a v polovině mě začala nudit...

10.10.2017 2 z 5

Síla karmy Síla karmy Mary T. Browne

kniha mě začala v půlce nudit. . nedočetla jsem ji

02.07.2017 1 z 5

Karma v denním životě Karma v denním životě Bohumila Truhlářová

Knihu jsem četla na základě videí na internetu, kde se hovořilo o této problematice s autorkou této knihy. Kniha byla už jen takové zopakování získaných informací. Video pro mě bylo záživnější.

02.07.2017 3 z 5

O svém životě si rozhodujeme sami O svém životě si rozhodujeme sami Miroslava Holoubková

vlastním ji... je krásná, čtivá a poučná :)

02.07.2017 5 z 5

Brida Brida Paulo Coelho

Kniha nenaplnila moje očekávání... Věřím, že ne všichni ji dočtou do konce. Mě bylo líto knihu odložit a nedočíst, když už jsem byla v půlce knihy. Závěr byl, ale krásný :)

02.07.2017 2 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

zrovna jsem tuto knihu dočetla.....a wau! dostala mě, líbí se mi, získala si mě :)

08.01.2017 5 z 5

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

K této knize jsem přišla díky kladnému hodnocení v naší rodině. Jejich povídání mě zaujalo natolik, že jsem neodolala a poprosila sestru o půjčení knihy. ..musím říct, že mě nezklamala, naopak nadchla a pracuji na cestě za svým skutečným já :) Vřele doporučuji.

08.01.2017 5 z 5

Hra na pavoučka Hra na pavoučka Zuzana S.

Vzhledem k tomu, že se pohybuji v sociálních sítích, sáhla jsem po této knize ze zvědavosti, jak se k celé kauze postavily ospod, soudy, policie, učitelé apod. Knihu jsem četla z počátku s velkým zaujetím...ve 3/4knihy jsem se,ale začala nudit a ztrácet zájem. Musela jsem se hodně přemlouvat, abych se dostala až k závěru knihy. Najednou toho všeho bylo nějak moc... samý úchyl, pedofil, znásilnění, podrazy matky, azyly a neustálé stěhování..
Knihu jsem dočetla jen díky tomu, že se jednalo o pravdivý příběh a chtěla jsem autorce vyjádřit určitou úctu. Myslím si, že mohla být mnohem statečnější už v dětství. Možná by se celá situace řešila dětským domovem, ale i to by byla určitá výhra. Tím, že celou dobu mlžila a mlčela skončilo všechno tak nějak smutně .......

Čekala jsem od knihy více.

19.08.2015 3 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Mě osobně se tato kniha velmi líbila a doporučila bych ji přečíst všem mladým slečnám. Myslím si, že spousta z nich si vůbec neuvědomuje, jak snadné je spadnout do "černé díry" jménem prostituce. Psychika je mocná čarodějka a dokáže divy. Spousta z vás zde píše o naivitě hlavni hrdinky. Nejsem si, ale úplně jistá, zda byste byly v dané situaci silnější? ! Autorka je pro mě opravdu hrdinka, má mé velké uznání. Díky této knize jsem měla možnost nahlédnout do protizákonného obchodu s lidmi.

19.07.2015 5 z 5

Prodaná nevinnost Prodaná nevinnost Somaly Mam

Neskutečně silná žena! Která znás by všechnu tu bolest dokázala tak dlouho snášet? Je úžasná, má můj obdiv!

26.09.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

...sem si ji včera přinesla. Dala jsem na Vaše recenze a taky na slečnu v knihkupectví..uvidíme - snad ne šlápnutí vedle:/ !ještě se vrátím s mou odezvou :D

10.09.2013

Bolest šikanování Bolest šikanování Michal Kolář

Kniha nabízí pochopení a návod jak na šikanu. Je zde řada příkladů šikany ze života, až Vám to někdy příjde neuvěřitelné čeho všeho jsou schopné děti. Cílem knihy je umět rozpoznat, zasáhnout a zabránit šikaně. Velmi dobrá je i kniha od Stanislava Bednáře Prevence a řešemí šikany ve škole.

08.02.2013 5 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

přečteš a nezapomeneš na ni

Útěk od ďábla Útěk od ďábla Sara Davies

Kdo chce zažít trochu vzrušení a napětí určitě doporučuju.Rozhodně se nebudete nudit.

08.02.2013 4 z 5

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

Poprvé jsem se o téhle knize doslechla ještě na základní škole, kdy nám o ní referovala moje spolužačka před celou třídou. Až po 10 letech sem se k ní dostala a je nezapomenutelná. Autorka čtenáře nešetří a popisuje doslova jakým způsobem byla hl. hrdinka znásilňována ve sklepení. Doporučuji všem, kteří chtějí zakusit to, čím prochází znásilňované dívky.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

..krásná literatura...čte se jedním dechem

Láska ve stínu popraviště Láska ve stínu popraviště Zuzana Francková

líbila se mi, bavila mě.

07.02.2013 3 z 5

Připravená? Připravená? Chris Manby

....není špatná..pro romantičky. já raděj krapet ostřejší náměty

07.02.2013 1 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

..obohatila mě! Po přečtení člověk pociťuje určitou naději, úlevu, touhu žít, poznávat, odpouštět, milovat, objevovat a nacházet...ovšem trvá to vše jen krátce, protože Tě volá realita......

07.02.2013 5 z 5

Vražedná nenávist Vražedná nenávist Zuzana Francková

...kniha dokáže vtáhnout, četla se dobře

07.02.2013 3 z 5