O svém životě si rozhodujeme sami

Kniha je zaměřená na osobní a duchovní rozvoj a je praktickou příručkou pro každého, kdo chce dát svůj život do pořádku. V knize naleznete informace o tom, jak život funguje a jaké zákony ho řídí, dozvíte se proč jste se narodili do tohoto světa a jak je třeba k životu přistupovat, chcete-li ho kvalitně žít, dozvíte se co všechno vás od ranného dětství ovlivnilo, ale také poznamenalo a jak se toho můžete zbavit, ale také zde naleznete postupy jak pracovat s vlastní myslí i psychikou bez pomoci odborníků, a mnohé další informace....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36661/o-svem-zivote-si-rozhodujeme-sami-36661.jpg 4.514
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Miroslava Holoubková

Kniha O svém životě si rozhodujeme sami

holubička
09.07.2017

Dobrý den. Na této databázi napsala paní Elyen k mé knize „O svém životě si rozhodujeme sami“, že mé psaní působí trochu poučně. Dále napsala, že čtenář v knize nenarazí na jedinou nadsázku, odlehčení či vtip. Dále píše, že vše je podáváno sice poctivým a podrobným, ale smrtelně vážným způsobem.

K tomu bych ráda podala krátké vysvětlení, protože na databázi jsem nikde jinde nenašla možnost se ke knize sama vyjádřit. Nikdy mě nezajímaly nesmysly ani povrchnosti, a tak je tomu dodnes. Dostala jsem do vínku vážnější povahu, abych se zabývala vážnými tématy života. Proto mnohá témata týkající se života a jeho smyslu i našeho poslání v něm neumím zlehčovat ani odlehčovat a vše, co píši, píši naprosto vážně. Kdybych cokoli zlehčovala, ztratilo by vše důležité svou váhu a mohlo by to vyznít jako něco, čím není třeba se hlouběji zabývat. Jenže tématy, jimiž se zabývám já, je třeba se vážně a poctivě zabývat. Proto podávám vše, o čem píši, vážně, aby bylo hned jasné, že zabývání se otázkami života a našeho působení v něm není žádný kabaret.

Paní Elyen by mohla být mou dcerou. Proto mohla vnímat mé texty jako poučování. Pěkný den všem.

shabby
02.07.2017

vlastním ji... je krásná, čtivá a poučná :)

Elyen
25.02.2017

Je vidět, že paní Holoubková o všech tématech dlouze přemýšlela a že všemu, co píše, opravdově věří. Zdůrazňuje, že kromě neztrácení víry a naděje je třeba být v životě proaktivní a mít život pevně ve svých rukou. Autorka se nebojí uvádět příklady (i neúspěchů a omylů) ze svého života. Na druhou stranu na základě své explicitně vyjmenované praxe příliš zdůrazňuje svoji kompetenci k psaní knih (stejně jako na svých webových stránkách zdůrazňuje svoji kompetenci k praktikování terapií, tvoření horoskopů a vedení přednášek) a její psaní působí trochu poučně. Čtenář navíc v knize nenarazí na jedinou nadsázku, odlehčení či vtip. Vše je podáváno sice poctivým a podrobným, ale smrtelně vážným způsobem.

KetrinZel
16.11.2014

Úžasná kniha s konkrétním návodem. Jen lenoch říká, že mu nic nepomůže. Je třeba trpělivě, krůček po krůčku, hledat sám sebe a být vůči sobě opravdový - nelhat si.

Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení
Konec prokrastinace
Bohatý táta, chudý táta
Bohatý táta, chudý táta

všech 9 knih autora

Kniha O svém životě si rozhodujeme sami je v

Právě čtených1x