Selekcaje Selekcaje komentáře u knih

Posledný boj Posledný boj C. S. Lewis (p)

Konec? Opravdu? Ohramující ale přesto...vždycky je to jistá melancholie když končí něco co prožíváte tak dlouho...:)

07.04.2012 5 z 5

Strieborná stolička Strieborná stolička C. S. Lewis (p)

Líbil se mi i tento díl...všechny jsou velice hezké:) Každopádně Kůň a jeho chlapec je nejlepší:)

07.04.2012 5 z 5

Čarodejníkov synovec Čarodejníkov synovec C. S. Lewis (p)

Lepčí začátek, než u filmového zpracování....ale to je vždycky...filmy jen slabě pokulhávají za knížkama:)

07.04.2012 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Přečetla jsem všechny ty knížky:) Mooc se mi líbili:)

07.04.2012 5 z 5

Kôň a jeho chlapec Kôň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Můj nejoblíbenější ze všech těch dílů :)

Básník v báglu Básník v báglu Ivona Březinová

Hezká kniha pro náctileté dívky:)

07.04.2012 3 z 5

Krátky druhý život Bree Tannerovej Krátky druhý život Bree Tannerovej Stephenie Meyer

Moc nového jsem se zde nedozvěděla ale mám ráda příběhy, kde poznávám známé tváře a vím jak to s nimi dopadne ikdyž oni to nevědí:) A styl S. M. je jedinečný:)

07.04.2012 4 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Všechny díly upířích deníků se mi čtou ůplně samy...nemusím se do toho nutit, nenudí mě to...ikdyž je to občas trochu zdlouhavé popisování vím že příjde zase akčnější zcéna:)

06.04.2012 5 z 5

Poslední upír 2 Poslední upír 2 Christopher Pike

Ikdyž první díl byl zaručeně lepší, ani tato knížka mě nezklamala:) Uchvátil mě hlavně autorův styl psaní a těším se na další:)

27.01.2012 5 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Bohužel i tady platí, že první díly byly nejlepší. Už je to jen natahování příběhu. Ale i přes to je zde pár dobrých nápadů :)

19.12.2011 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Obdivuju styl psaní Stephenie Meyer. Obdivuju jí za to, že vydržela 552 stránek bez vybočení z příběhu. Obdivuju sílu a promyšlenost postav. Obdivuju její odvahu. A děkuju jí za to.

29.11.2011 5 z 5

Přebyteční Přebyteční Gemma Malley

Vážně skvělá knížka:) Rozhodně něco k zamyšlení...

27.09.2011 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Knížka se mi líbila, ale čekala jsem nějakou zajímavější zápletku. Závěr mi příjde až moc Twilightskej. Kluk k němuž hlavní hrdinka cítí lásku, ještě ho ani nezná a on se jí snaží vzdorovat, protože ví, že s ní nemůže být...Twilight jak vyšitej. A pak to, že je anděl...nemůžu si pomoct, křesťanka nejsem. Nicméhě začátek se mi líbil, už jen v tom, jak autorka skvěle dokázala vylíčit atmosféru polepšovny a Luce: odříznutou od světa.

15.09.2011 3 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Skvělá knížka. Samozdřejmě jen pro otrlejší povahy. A ten závěr....no vážně síla;) Doporučuji:)

29.08.2011 5 z 5

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Krásná hnížka:) Taky bych takovýho jednoho anděla brala:)

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Skvělé pokračévání, skvělý konec. Prostě Happy End:)

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Fantazie zamíchaná do všedního života. Moc se mi to líbilo a ještě že to má pokračování:)

Zloděj mrtvol Zloděj mrtvol Thomas Brezina

Vím, že je to spíše pro menší, ale řešení záhad mě prostě baví:)

24.08.2011 5 z 5

Kniha her a hlavolamů Kniha her a hlavolamů kolektiv autorů

Jako malá jsem jí zbožňovala:D

24.08.2011 4 z 5

Jméno je váš osud Jméno je váš osud Camila Karolinss

Dobrý pomocník pro výběr jména pro děťátko:) Docela to sedí.

24.08.2011 4 z 5