Zloděj mrtvol

Po škole se šíří neuvěřitelná fáma: Jupiterův nový učitel se prý v noci potlouká po hřbitovech, kde krade části mrtvých těl a potají z nich sestavuje příšery - stejně jako nechvalně proslulý dr. Frankenstein. Je něco takového opravdu možné? Setkal se snad Klub záhad s Frankensteinovým potomkem? Klub záhad zahajuje pátrání. A ty jsi při tom!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/3945/klub-zahad-zlodej-mrtvol-3945.jpg 4.398

Klub záhad (14.)

Kopretina

Bojim, bojim.

Cryptkeeper
27.11.2018

Napínavé,chytré,s parádní dávkou tajemna a to až do samého konce :)

Orange8knihomol
13.02.2018

Doporučuji!

Liliana2006
11.01.2017

Jako stručně tato kniha mě zaujala názvem popisem i ilustrací na obálce a jaká byla kniha ! ŠOKOVALA MNE
Upřímně začátek nuda střed nuda až snad poslední kapitola měla něco v sobě ale skoro žádná akce jsem jak bych to řekla tak rozčilená myslela jsem že to bude akce za akcí protože její název popis atd. je přímo pro milovníky dětských detektivek a to já jsem . Takže mě kniha takřka zklamala.Až na super ilustrace asi si ilustrátor dal s tím tu práci . Jinak jedna z jeho nepříliš povedených dětských detektivek.

HannaFuchs
05.03.2016

Miluju Klub záhad.

bakjo95
01.02.2014

Jako vždy mě kniha Klubu záhad nezklamala, ale nedoporučuji si jich kupovat deset, jen do určité míry (max.5). Když jich totiž přečtete moc, tak se těch dobrodružstvích moc najíte a brzy vás to přestane.

bakjo95
28.12.2013

Napínavé! Jako vždy se najde pro logicky nevystvětlitelnou věc logické a reálné vysvětlení! :)

sytera
26.07.2013

Bezva kniha,napínavá až do konce.

Thomas Brezina
rakouská, 1963