Jméno je váš osud

Kniha je srozumitelným návodem pro vytvoření vzorce vlastního osudu podle jména a obsahuje seznam všech českých a slovenských jmen + jejich výklad.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12311/big_jmeno-je-vas-osud-7OH-12311.jpg 3.533

Kniha Jméno je váš osud

Pája89

Na mě to sedí opravdu naprosto přesně. Až budu vybírat jméno pro dítě, určitě do knihy znovu nahlédnu.

Daniela
20.10.2020

Tahle kniha je pro mě pomocí, protože numerologii kombinuji s astrologií což je skvělé.

vladka321
03.03.2020

Knihu jsem četla již dávno tomu. Tak asi 15 let. Dokonce jsem si z ní vytvářela vzorce osudů svých nejbližších. Byla to příjemná oddechovka... Nicméně se jmény svých dětí jsem již mnoho nezmohla. O to větší bylo překvapení, když má snacha si dle této knihy opravdu vybrala to nejpřijatelnější jméno pro svého syna (našeho vnuka).

RendyaDav
12.01.2020

Určitě to co jsem si chtěla přečíst to jsem v té knížce objevila...

Sonča2
19.05.2019

Pro mě nesrozumitelné vysvětlení. Jednou autorka čísla redukuje, podruhé je nechá tak. Podle ní je sedmička katastrofa, podle numerologie ne.

kakaba4818
28.12.2018

Kniha je jednoduše a přehledně napsána a pro někoho může být samozřejmě přínosem nových informací. Nicméně, kdo se o tato témata déle a blíže zajímá, se rozhodně nejspíš nespokojí s touto teorií numerologických výpočtů vztahujících se pouze ke křestnímu jménu a příjmení. Dle mého názoru, je potřeba k prozkoumání alespoň malé části z našeho osudu více dat a údajů.

senbja
29.08.2018

Zajímavé počtení.

veru.nika
02.07.2013

Kniha se docela povedla...je zajímavá a může te si z ní vyluštit i množství zajímavostí na svou osobu.