šárofka šárofka komentáře u knih

Vlkochodci Vlkochodci Samuel Sattin

Strašně moc hezký komiks o dvou kamarádkách.

14.04.2024 5 z 5

Bílá komnata Bílá komnata Vojtěch Matocha

Poslední díl mě nebavil, přišlo mi, že se ten příběh už jen opakuje.

05.04.2024 2 z 5

Draugova oběť Draugova oběť Åsa Larsson

Trochu smutný, ale jinak super knížka, která i pobaví. Je mi líto, že už je to poslední díl, byla tu skvělá série.

05.04.2024 5 z 5

Dech smrti Dech smrti Åsa Larsson

Zajímavý díl, který se mi líbil stejně jako ostatní knihy ze série Pax.

31.03.2024 5 z 5

Útok titánů 1 Útok titánů 1 Hadžime Isajama

Knížka mi přišla smutná, ale jinak hezký příběh, kresby.

16.02.2024 4 z 5

Můj milý deníčku – Jsem prostě geniální, no a co?! Můj milý deníčku – Jsem prostě geniální, no a co?! Miloš Macourek

Zábavná knížka, která se mi líbila o trochu víc než ty ostatní díly.

16.02.2024 5 z 5

Můj milý deníčku - Radši už nic nedělej! Můj milý deníčku - Radši už nic nedělej! Jim Benton

Hodně vtipná knížka, která mě pobavila.

Wonder Woman na Super Hero High Wonder Woman na Super Hero High Lisa Yee

Moc hezká knížka o přátelství a superhrdinech. Líbil se mi styl, jakým je to psané a trochu mě mrzelo, že tam nejsou žádné ilustrace, protože obal knížky byl fakt pěkný.

Sundej mi měsíc Sundej mi měsíc Gregory Hughes

Pěkná dobrodružná knížka o dvou sourozencích.

06.02.2024 4 z 5

Hůl prokletí Hůl prokletí Åsa Larsson

Krásný příběh o bratrství a temných silách.

Šance pro Stelu Šance pro Stelu McCall Hoyle

Naprosto překrásná knížka o přátelství holčičky se psem. Hrozně se mi líbil příběh a knihu jsem přečetla jedním dechem.

18.01.2024 5 z 5

Můj milý deníčku -  Nej kámoška může být jen jedna!? Můj milý deníčku - Nej kámoška může být jen jedna!? Jim Benton

Další vtipný díl série Můj milý deníčku u kterého jsem se velmi pobavila.

Jak si vycvičit rodiče Jak si vycvičit rodiče Pete Johnson

Supervtipná knížka s pěkným dějem, která se mi moc líbila.

Operace Banány Operace Banány David Walliams

Moc hezká knížka o přátelství se zvířaty. Na knížce se mi velmi líbilo jakým stylem byla psaná. Ilustrace jako vždy také skvělé.

07.01.2024 5 z 5

Temná řeka Temná řeka Erin Hunter

Úžasná kniha a vždy když tuto sérii čtu, tak se nemůžu dočkat dalšího dílu. Doufám, že se překladu dalšího dílu dočkám brzy.

02.01.2024 5 z 5

Můj milý deníčku 6 – Pomoc... tohle je fakt Zapadákov! Můj milý deníčku 6 – Pomoc... tohle je fakt Zapadákov! Jim Benton

Super knížka ze série Můj milý deníčku, která mě hodně baví.

02.01.2024 5 z 5

Můj milý deníčku 7 – To mi hlava nebere! Můj milý deníčku 7 – To mi hlava nebere! Jim Benton

Další super kniha o Jamie a jejím "úžasném" životě. Tato série mě hodně baví, takže určitě se chystám na další díl.

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Opravdu úžasná kniha o samostatných dětech. Občas jsem sice nepochopila jejich uvažování, ale i tak mě kniha velmi bavila a plánuji číst další díl.

Nejhorší učitelé na světě Nejhorší učitelé na světě David Walliams

Po přečtení Nejhorší děti na zemi mě tato kniha už moc nezaujala. Jsou to krátké příběhy skoro o ničem, což mi moc nevyhovuje. Mám raději normální příběhy na celou knihu.

02.01.2024 3 z 5

Dědečkův velký útěk Dědečkův velký útěk David Walliams

Poslouchala jsem svou první audioknihu a hrozně se mi líbilo, jak to bylo namluvené a díky tomu se mi i hezky představovalo co se tam děje.
Knížka o dědečkovi a jeho vnukovi měla nádherný děj s hezkým ponaučením.

12.12.2023 5 z 5