Jak si vycvičit rodiče

Jak si vycvičit rodiče https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263232/mid_jak-si-vycvicit-rodice-F2j-263232.jpg 4 22 10

Jak si vycvičit rodiče série

Kdo by nebyl nešťastný z rodičů! Louis už si přímo rve vlasy. Chodí do nové školy a jeho rodiče se začali chovat naprosto příšerně. Jako by se teď zajímali jen o to, jak mu jde učení (odpověď: nic moc) a do jakých kroužků chce chodit (odpověď: do žádných!). Už je nebaví jeho vtípky (jeho snem je stát se komikem), a dokonce mu odnesli z pokoje telku! Co se to děje? A dokáže mu pomoct nová kamarádka? Maddy mu totiž řekla, že její rodiče se chovali stejně příšerně, dokud si je nevycvičila. Všichni rodiče se musejí vycvičit – a ona zná jednoduchý způsob…... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

How To Train Your Parents , 2003

šárofka
18.01.2024 5 z 5

Supervtipná knížka s pěkným dějem, která se mi moc líbila.

dájavídek
02.01.2024 5 z 5

Velmi vtipná knížka. Pan Pete Johnson má fakt velký smysl pro humor.

Rozari
04.12.2023 3 z 5

Snažím se číst knihy, které si skoro 10letý syn půjčuje sám v knihovně, tohle mi přišlo takový průměr, závěr pozitivní a některé vtipy vtipné :)
Spíš pro rodiče :-D

Lesni_vila
21.07.2023 1 z 5

Mno, moc si tuto knihu nepamatuji, četla jsem cca před pěti lety. Ale jak si vzpomínám, moc mě nezaujala. Přišlo mi to přitažené za vlasy a celkově se mi děj knihy nelíbil.

michpek-cz2666
20.04.2023 2 z 5

Dobrý den, myslím si že tahle kniha je spíš určená pro starší lidi (je mi 13) ale mě bavila bylo to z mého života. Trochu mě štvalo že se tam ten celý děj jen natahoval a po 50 stránkách už to nebilo až tak zábavné. Obrázky hezky zpracované. Jsem rád že kniha je pro dnešní děcka plné internetu atd. Zajímavost knihy je jak pro někoho ja chci vystupovat v TV jako herec takže pro mě zajímavost supr ale někoho to nemusí zajímat.
Tuto knihu bych ohodnotil 2-5 hvězd takový průměr ale znám i o dost lepší knihy.

asi si řeknete hm psal to 13 letý kluk to je blbost ale věřte mi děti to dokážou posoudit dobře.

DitaV.
27.05.2019 4 z 5

Nemyslím si, že tuhle knížku ocení děti. Ale mně jako rodiče odrostlých puberťáků pobavila. Dokonce mne donutila k zamyšlení nad tím, kde jsem asi udělala chybu a že to, co jsem považovala za chybu (hodně svobody, neplánování volného času na minuty, žádné moje ambice...), možná chyba nebyla.
Rodičům puberťáků doporučuji :))

Pavlína79
18.04.2019 3 z 5

10leté dceři se líbila a četla se dobře i mně, dospělému

kuky921
03.06.2016 4 z 5

Velmi je čtivá, občas jsem se velmi pobavila. Dcerku to moc nezaujalo. Takže souhlasím s tím, že je to spíše pro starší čtenáře. Myslím, že to hlavně ocení rodiče s mladšími dětmi - takové nakouknutí z jiného pohledu.

svatas007
14.05.2016 4 z 5

Osobně si myslím, že kniha není určená přímo dětem ve věku, jako hlavní hrdina. Je v ní příliš mnoho ironie a humoru, kterému primárně porozumí až dospělý či starší děti.

Kniha je napsaná velmi poutavě a formou deníku. Popisuje příběh chlapce, který radši než učení dělá něco jiného. A má ukázat, že určitě má cenu věnovat se svému snu. A to může pak ve výsledku donutit i rodiče, aby nás začali brát vážně.

MíšaK.
01.05.2016 1 z 5

Tato kniha mě prostě nezaujala. Ale pravděpodobně to nebude chyba autora, nýbrž mě. Asi jsem už na takovéto knihy stará a po přečtení některých románů, mám nasazenou laťku hodně vysoko. Proto nebudu knihu hodnotit body. Ale kdybych měla hodnotit objektivně, kniha má hodně zajímavý příběh a zápletku, je dobře napsaný a ‚‘‘dětem“ kolem 10 ti a 11ti let by se to mohlo hodně líbit.

Pete Johnson
britská, 1965
2016  75%Jak si vycvičit rodiče
2017  76%Mí praštění rodiče
2018  100%Už z těch rodičů šílím
2019  90%Jak upgradovat rodiče
2021  80%Jak napálit rodiče

Kniha Jak si vycvičit rodiče je v