Nejhorší učitelé na světě

Nejhorší učitelé na světě https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441448/bmid_nejhorsi-ucitele-na-svete-nTo-441448.jpg 3 40 12

Miliony dětských čtenářů v mnoha zemích, kteří se bavili nad Walliamsovými knihami o nejhorších dětech na světě, se můžou těšit na povedenou sbírku děsivých dospělých, ba co hůř, těch nejděsivějších dospělých vůbec: učitelů. Myslíte si, že vaši učitelé jsou příšerní? Jen počkejte, až poznáte tuhle sebranku! Desítka nádherně odporných pedagogů vás zaručeně donutí dát se na bezhlavý útěk ze školních vrat. Jeden z učitelů trpí nevýslovným strachem, no považte, z dětí! Jiná učitelka se věčně vzteká a nechá po škole každého, kdo se jí nestačí vyhnout, další učí přírodní vědy a je napůl člověk, napůl odporný smrdutý netvor... a to ještě zdaleka není všechno!... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

The World's Worst Teachers , 2019

dájavídek
02.01.2024 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Asi nejlepší ze všech učitelů mi připadal ředitel.

šárofka
02.01.2024 3 z 5

Po přečtení Nejhorší děti na zemi mě tato kniha už moc nezaujala. Jsou to krátké příběhy skoro o ničem, což mi moc nevyhovuje. Mám raději normální příběhy na celou knihu.

Štěpinambura
12.06.2023 5 z 5

To je naprosto k popukání. SUPER KNIHA!

mirka0586
17.01.2023 5 z 5

Byla to sranda...

kuky921
16.12.2022 2 z 5

Žádná sláva, ale ilustrátor se opravdu vyřádil….

Jadla
28.04.2022 2 z 5

Po dlouhé době knížka, kterou dcera (10) byla ochotná číst, za což jsem vděčná. Jinak nic, co bych mohla říct pozitivního.

Odehnalka
08.09.2021 3 z 5

Knihy od Walliamse si ráda přečtu, ačkoliv nejsem cílová skupina, vždy mi ale připadalo, že pobavit se u nich může i dospělý čtenář. Nicméně Nejhorší učitelé jsou asi to nejslabší, co jsem zatím od autora četla. Některé příběhy bych klidně i vynechala, ke konci jsem se už trochu nutila knihu vůbec dočíst... jestli se o hromadě citoslovců dá vůbec hovořit o souvislém textu. Jsem zklamaná, ale ráda si od autora někdy v budoucnu něco přečtu.

Zorka
26.05.2021 1 z 5

Když je člověk učitel, potažmo učitel českého jazyka, musí se zajímat o to, co děti čtou. A kniha o učitelích vypadala na první pohled jako správná volba, navíc od autora, kterého děti milují. Bohužel přišlo ohromné zklamání. Hvězdičku dávám za autorovu fantazii. Uměla bych si ale představit kultivovanější zpracování, které by se nemuselo nutně hemžit nechutnostmi nebo nadužíváním citoslovcí.

Ditules
20.02.2021 3 z 5

Tak u jednoho z učitelů jsem se málem pozvracela. :) Každopádně humorné, ironické a celkem fajn. Klasické příběhy o jedné postavě jsou ale opravdu lepší.

Boku
18.02.2021 4 z 5

Právě dočteno a velká spokojenost!

Žirka
07.02.2021 3 z 5

Přehání to už pan Walliams...Mám jeho knihy ráda a i tady se mi líbí mnohé nápady, ale občas to už přechází do nechutností. Minimálně tři příběhy bych odsud vyhodila.

helusa2
13.01.2021 3 z 5

Vtipné to samozřejmě bylo - byl to Walliams. Ale raději mám od něj knížky s celým příběhem - tyto groteskové jednohubky (Nejhorší učitelé/děti na světě) jsou na mě víc nechutné, než je nutné ;-)

Kniha Nejhorší učitelé na světě je v