šárofka šárofka komentáře u knih

Vidění Vidění Erin Hunter

Super kniha, přečetla jsem ji velmi rychle, těším se na další díl.

30.09.2023 5 z 5

Bestie z Buckinghamského paláce Bestie z Buckinghamského paláce David Walliams

Velmi hezká, občas i vtipná kniha o princovi, který se snaží zabránit Lordu Protektorovi, aby získal vládu nad Velkou Británií.

28.09.2023 5 z 5

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Super kniha o bezdomovci a laskavé holčičce jménem Chloe. Mám ráda knihy od Davida Walliamse, moc hezky píše, takže pokud se vám kniha líbila, určitě doporučuji vyzkoušet od něj další knihy...

26.09.2023 5 z 5

Neotvírat! Rezavé! Neotvírat! Rezavé! Charlotte Habersack

Super kniha stejně jako předchozí díly. Někdy bych si taky přála vyzkoušet jaké to je, když je menší gravitace.

Příšerná teta Příšerná teta David Walliams

Takovou tetu určitě nechceš. :) Knížka byla vážně super, autora mám ráda. Píše super vtipné a originální knížky.

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Byla to super knížka. Dokázala jsem si některé situace dobře představit, protože mám také sourozence.

Němý hlas: Kniha první Němý hlas: Kniha první Jošitoki Óima

Manga se mi strašně moc líbila a přečetla jsme ji hned 15x za sebou. Kresby se mi také moc líbily a určitě zkusím další díly.

19.09.2023 5 z 5

Pekelně dobrá parta Pekelně dobrá parta Jochen Till

Super kniha, velmi se mi celkově líbí celá série, velmi napínavé a určitě zkusím další díly :)

17.09.2023 5 z 5

13 pater 13 pater Andy Griffiths

Šílená kniha o dvou klucích kteří žijou na stromě s třinácti patry. Kniha je velmi bláznivá a také plná obrázků. Zajímalo by mě, kolik jim třeba tak bylo, protože sice bydleli sami, ale vypadali a chovali se jako děti.

06.09.2023 4 z 5

Kočka plus pes Kočka plus pes James Patterson

Super kniha, velmi mě zaujala příběhem, pár obrázky a vše bylo velmi hezky napsané. Doufám že možná vyjde další díl. :)

06.09.2023 5 z 5

Poslední cesta do podzemí Poslední cesta do podzemí Roderick Gordon

Kniha supr, určitě doporučuji milovníkům dobrodružství, ale série je opravdu dlouhá což není špatně, ale kniha mě přestává bavit a kdyby toto nebyl poslední díl, určitě bych to nedočetla.

27.08.2023 3 z 5

Útok z podzemí Útok z podzemí Roderick Gordon

Dobrá kniha ale nějak me to přestává bavit.

23.08.2023 4 z 5

Já, srandista na druhou Já, srandista na druhou James Patterson

Knihu jsem sice nedočetla ale určiťe doporučuji zkusit.

16.08.2023

Bojovníci za lepší svět Bojovníci za lepší svět James Patterson

Supr kniha moc mě pobavila a užila jsem si to a je mi líto že nejsou další díly.

16.08.2023 5 z 5

Max Einsteinová zachraňuje budoucnost Max Einsteinová zachraňuje budoucnost James Patterson

Supr jako minulé díly!

Rebelové s dobrým srdcem Rebelové s dobrým srdcem James Patterson

Moc supr kniha moc mě to bavilo jako předchozí díl. Určiťe doporučuji!

Geniální experiment Geniální experiment James Patterson

Moc super kniha, přečetla jsem během chvíle.

Kouzelné pírko pro Gwendy Kouzelné pírko pro Gwendy Richard T. Chizmar

Fajn knížka, ale první díl byl lepší. Přesto doporučuji vyzkoušet.

10.07.2023 4 z 5

Volný pád do podzemí Volný pád do podzemí Roderick Gordon

Super kniha. Někdy to zní hodně reálně a někdy zas ne. Určitě doporučuji, pokud se vám líbily předchozí díly.

10.07.2023 5 z 5

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Super kniha s krásnými ilustracemi. Doporučuji vyzkoušet.

21.06.2023 5 z 5