Neotvírat! Rezavé!

Neotvírat! Rezavé! https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485049/bmid_neotvirat-rezave-T64-485049.jpg 4 16 4

Neotvírat! série

Ding-dong! Nemo je štěstím bez sebe. Konečně přišel nový balíček! A co je v něm? Robot z cizí planety! Zdá se, že s ním mizí zemská přitažlivost. Páni! Ale jak se to dá zastavit? Tady snad pomůže jen pan Horáček z hračkářství na náměstí. Kam ale zmizel? V hračkářství už je několik dní zavřeno a nikdo nevěří, že tady něco nehraje! Jedno je jasné: Nemo, Otka a Béda musí živou hračku rychle vrátit, kam patří. Jinak celý Suchopár uletí, kdo ví kam. Zvládnou to tentokrát? Šestý příběh oblíbené série se spoustou nezaměnitelných obrázků Fréderica Betranda je opět plný dobrodružství a vtipných zápletek a jistě potěší děti i dospělé. Při čtení na dobrou noc se možná budou cítit zvláštně lehcí…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Drobek

Bitte nicht öffnen: Rustig! , 2021

šárofka
25.09.2023 5 z 5

Super kniha stejně jako předchozí díly. Někdy bych si taky přála vyzkoušet jaké to je, když je menší gravitace.

orangerose
05.12.2022 5 z 5

6 díl tento krát byl příběh hračce - robot pipa, srandovní je jeho řeč, zábavná knížka, čekám kdy bude další díl, konci je malá ochutnávka do dalšího dílu, kdo je ta osoba co krade, oživuje hračky a posílá je - to furt tajemstvím :)

Gustik5
13.06.2022 4 z 5

Neotvírat!!! Rezavé! je i přes to, že se jedná už o šestý díl ze série, kde se vždy opakuje stejné schéma, nesmírně čtivou dobrodružnou zábavou pro děti. Dílo je nacpané nápady a fantazií, pro kterou podobné příběhy milují jak malí, tak dospělí čtenáři. Robot Pípa je v plejádě hraček jednou z těch nejzajímavěji pojatých. Kniha vyčnívá zejména zhuštěnější detektivní zápletkou, během které děti nepátrají jen po pachateli, odesílajícímu záhadné balíčky s hračkami, ale i po jednom zmizelém občanovi městečka, kterého unesl velký růžový králík. Více z děje asi není dobrý nápad prozrazovat. Pokud jste četli celou sérii a bavila vás, není nad čím rozmýšlet. Dostává se nám zde totéž zábavné a roztomilé vyprávění s laskavým humorem, jež rozhodně stojí za doporučení.

Ellinek
12.05.2022 5 z 5

Tak tady jsem si zase spravila chuť. Pípa byl naprosto dokonalý, až mi bylo líto, že z něj musí být zase hračka. Takový roztomilý robůtek, který byl naprosto k sežrání. Po posledních dvou dílech, které začínaly trochu zaostávat, se ten šestý předvedl opět v plné parádě. I když pořád si myslím, že je toho už zbytečně moc a kouzlo začne postupně vyprchávat. Tady jsme měli ke zloději blízko, ale zase kamarádům proklouzl mezi prsty. Už mi to trošičku leze na nervy. :D Ale na druhou stranu, vzhledem k další zápletce budou mít Nemo, Otka a Béda v pokračování vážně plné ruce práce a Suchopár si teda pořádně užije. :D