Šárkys Šárkys komentáře u knih

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Jedna z nejlepších fantasy knih vůbec!!

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Ze všech tří dílu mám tento nejradši. Stromovous jedee!!! :D

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

nejlepší díl ! Ale docela mě naštval film na konci 2 části

06.11.2013 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

po Rozbřesku nejhezčí kniha. moc se mi líbila čtení byla zábava

06.11.2013 4 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Asi můj nejoblíbenější díl . Takový hezky exotický. Konec mě úplně uchvátil, Šasta konečně našel rodinu :)

19.05.2014

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Když si vzpomenu jak mi je mamka četla v pěti letech!! Ještě pořád je mám doma a vracím se k nim postupem času. Navíc pokaždé na knihách najdu něco jiného čeho jsem si dřív nevšimla. Vřele doporučuji :D

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Na můj vkus byla kniha moc zdlouhavá, plná zbytečných popisů. Samotný děj byl ale krásný, originální. Určitě doporučuji, jedna ze základních fantasy knih, vřele doporučuji :D

Kroniky Prydainu – kniha první Kroniky Prydainu – kniha první Lloyd Alexander

Ze začátku šlo čtení strašlivě pomalu, děj byl zdlouhavý. Pak se to ale rozjelo a bylo to super. Podle mého názoru autor zabodoval!! :D

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Když jsem dočetla Hobita který u mě absolutně zabodoval už jsem se hrozně těšila na Pána prstenů.Ale když jsem přečetla cca 30 stránek odložila jsem knihu na stoleček.Když teď tak čtu většinou pochvalné komentáře mám nutkání popadnout znovu knihu a s původním nadšením konečně zjistit jak na mě celá kniha zapůsobí tak asi zase zacnu :) .

05.11.2013

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

má dřívější nejoblíbenější kniha z dětství no i když ještě pořád trochu dítě jsem :)

05.11.2013

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Plavba úžasná, navíc vždy věrný a nebojácný Ripčíp a ze začátku otravný Eustác který se nedopatřením stal drakem :D

19.05.2014 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Čekala jsem to trochu lepší ale stejně kniha skvělá

Kroniky Prydainu – kniha druhá Kroniky Prydainu – kniha druhá Lloyd Alexander

Krásný příběh ,děj pěkně utíkal a vše se na konci vysvětlilo. Jediné co mě trochu mrzelo bylo to že se úplně nevysvětlil příběh s Taranovými rodiči

19.05.2014 5 z 5

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

kniha se mi moc líbila už ten obal. Také prolog byl super. autorka nádherně popsala pocity. škoda že konec byl trošku slabší ale i tak jedna z mých nejoblíbenějších knížek

06.11.2013 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

kniha se mi z celé série líbila asi nejmín

06.11.2013 3 z 5