sarka9488 sarka9488 komentáře u knih

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Uff! Dočetla jsem a na jednu stranu jsem ráda, že už byl konec, protože ta míra napětí mi málem způsobila infarkt:-))
Takhle mě šponovat celou knihu a nedat mi ani chvíli na oddech, to se ti, Kačenko, povedlo.
Na druhou stranu je mi líto, že je konec a už teď se velmi těším na další knížku skvělé autorky.
Hodnotím jak jinak, než pěti hvězdami.
Úžasné. Famózní.

05.03.2022 5 z 5

Past na sňatkového podvodníka Past na sňatkového podvodníka Martina Boučková

Mám ráda humorné knížky a tahle se mi naprosto trefila do vkusu. Přečteno za jeden den a u některých pasáží jsem se smála nahlas.
Jo a jestli budu mít někdy aspoň chatu, chci si ochočit nějakého havrana. Rumburak je boží.
Dávám plný počet hvězd.

09.03.2023 5 z 5

Prázdniny za trest Prázdniny za trest Petra Langová

Moc milý dívčí románek a já, která vyrostla na Lence Lanczové, si troufám autorku k ní přirovnat.
Aneb od Lanczové k Langové.
Doporučuji všem, kteří se rádi vracejí do doby, kdy jim bylo sladkých - náct.

03.04.2022 5 z 5

Nepečené dezerty Kateřiny A. Nepečené dezerty Kateřiny A. Andrea Čekanová

Knihu jsem koupila dnes v poledne a teď jsem ji dočetla.
Nešlo přestat, musela jsem číst a číst.
Husí kůže je slabé vyjádření toho, co cítím po dočtení této knihy.
Místy až absurdní a neuvěřitelné, čeho je psychopat schopný.
Tahle kniha je síla od začátku do konce.

15.02.2022 5 z 5

Okno s dívkou a ptáčkem Okno s dívkou a ptáčkem Dagmar Digma Čechová

Dagmar mě opět svou knihou doslova přikovala k posteli, to se nedá odložit, musíte pořád číst a nakonec zjistíte, že je jedna hodina ráno, vstáváte do práce a od čtení vás bolí oči a za krkem. Ale Dáše se to dá odpustit, protože píše skvěle, poutavě a jste napjatí jak kšandy až do úplného konce.
5* si právem zaslouží.

30.01.2022 5 z 5

Písnička pro Klaudii Písnička pro Klaudii Petra Langová

Něžné, čtivé, dívčí, pro starou raketu, jako jsem já, je to milé vracení se do mládí a dob, kdy jsem četla Rudolfa a další autory dívčích románků.
V dnešní době je ale nejlepší spisovatelkou těchto románků jasně Petra Langová.

25.07.2023 5 z 5

S duší lvice S duší lvice Petra Langová

Tohle byla naprostá bomba a pomyslný strop. Prázdniny za trest, na které autorka volně navazuje, byly skvělé, ale Lvice je přeskočila o několik levelů ještě výše.
Kniha, kterou když vezmete do ruky, tak už nepustíte.
A tu Big love s ní budete prožívat od začátku, semtam i trochu závidět. Hodněkrát se zasmějete, protože je kniha protkaná i laskavým humorem a snad stokrát vás napadne - tyhle knížky přece znám! To je Lanczová! Pardon, Langová.

01.11.2022 5 z 5

Seznamka - Rozvedená žena hledá muže zn. ideál Seznamka - Rozvedená žena hledá muže zn. ideál Anna Beatrix Bártová (p)

Vtipné, čtivé a prostě TOP!
Přečteno za pár hodin a nemohu jinak, než dát plnou palbu.

05.08.2022 5 z 5

Tahle spolupráce se velice povedla. Oba psavci- Zuzana Hubeňáková a Dominik Landsmann jsou prostě...megavtipný, cool, boží a....krásní!

06.11.2016

Zítřek ti nikdo neslíbil Zítřek ti nikdo neslíbil Kateřina Karolová

I když tento žánr nevyhledavam, kniha se mi moc líbila.

02.02.2021 5 z 5

Bobky a fajnový koření Bobky a fajnový koření Zuzana Hubeňáková

Zuzka nikdy nezklame. Sice to je něco trochu jiného, než předchozí knížky,ale stále si zachovává svůj osobitý, nenapodobitelný humor.

03.03.2024 5 z 5

Chci tě slyšet Chci tě slyšet Alexandra Soldánová

Velmi čtivé, zamilované a sladké. Tak bych shrnula knihu Chci tě slyšet, kterou jsem přečetla během dvou dnů.
Ačkoliv mi bude za 4 roky padesát, tyhle dívčí - ženské románky si vždycky ráda přečtu.
Dávám 5*, protože kniha splnila vše, co jsem od ní očekávala.

21.12.2022 5 z 5

Chameleon v lentilkách Chameleon v lentilkách Zuzana Hubeňáková

Chameleon je pecka, stejně jako všechny předchozí knihy autorky.
Je vtipná, způsobuje záchvaty smíchu a jelikož jsem ji četla ve vlaku, měla jsem dost obavy, že mě průvodčí vysadí v lesích někde u Karlštejna.
Zuzana je pro mne momentálně nejlepší autorka humoristických knížek v ČR.
Fakt, nekecám!
Takže nemohu hodnotit jinak, než plnou palbou hvězdiček.

26.11.2022 5 z 5

Co když žádné zítra nebude? Co když žádné zítra nebude? Dagmar Digma Čechová

Ještě donedávna jsem považovala za nejlepší knihu autorky Okno s dívkou a ptáčkem. Než jsem dočetla tuto.
Opět nezklamala, je čtivá natolik, že jsem se nedokázala odtrhnout a to je to, co Dagmar zvládá bravurně.
5* bez námitek.

31.07.2022 5 z 5

Pokoj č. 9 Pokoj č. 9 Kateřina Strnadová-Leboutte

Velmi silný příběh, líbily se mi ale i kapitoly před nemocí dcery
Je to kniha, která rozhodně stojí za přečtení. A protože je celkem tenká, zhltnete ji za chvíli.
Doporučuji!

30.06.2022 5 z 5

Příběh slunečnice Příběh slunečnice Miriam Blahová

Opravdu krásný příběh s dvěmi časovými liniemi a to prolínání mezi nimi je geniální.
Na to, že je to autorčina prvotina, je velmi zdařilá a čte se sama.
5* bez debat.

11.05.2022 5 z 5

Partnerské přešlapy - Šílené historky ze života Partnerské přešlapy - Šílené historky ze života Klára Sýkorová

Svěží, zábavné dílko. Přečteno za jedno odpoledne.
Doporučuji!

16.04.2022 5 z 5

Bezceler Bezceler Erik Decimus

Bezceler není žádný román, jen takové krátké úvahy, nicméně vás budou bavit.
Můžete knihu kdykoliv odložit a zase se k ní vrátit.
Já, vyznavačka románů, se k ní vracela několikrát.
Dávám 2* Erikovi a tři * Chrisovi. Což je dohromady fullhouse. Chris je prostě roztomilý. Takže hvězda navíc právě za to.

24.04.2024 5 z 5

Víš, že nemusíš? Víš, že nemusíš? Dagmar Digma Čechová

Koupit si Čechovou není nikdy šlápnutí vedle. Co kniha, to skvělé čtení.
Takže dávám opět 5* a budu si muset asi vyhradit speciální poličku v knihovně pouze pro Digmu:-))

25.07.2023 5 z 5

Cynická lovestory Cynická lovestory Edna Nová

To je prostě Edna a její styl psaní. Opět nezklamala a Cynická lovestory se čte dobře, už název knihy napoví, že nejde o žádnou červenou knihovnu, ale hrdinka je tak trochu smolařka, navíc blbě zamilovaná. Kniha mě bavila a věřím, že nejsem sama. Je to zas něco jiného, než její předchozí díla, přesto povedené a dávám 5*.

18.01.2023 5 z 5