SáraV. SáraV. komentáře u knih

Roald Dahl-skvělý spisovatel
Q. Blake-úžasný ilustrátor
Dahl a Blake-super knížka

23.12.2013 5 z 5

Kouše to, štípe to, zlobí to, co je to? Kouše to, štípe to, zlobí to, co je to? Jan Susa

Moc hezké ilustrace. Palec pro Miloše.

16.12.2013 4 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Taky bych chtěla takovou babičku. :-)

16.12.2013 5 z 5

Jenom ponožky nestačí Jenom ponožky nestačí Mark Lowery

Vtipná, čtivá, zajímavý podnět knihy... prostě není co dodat!

04.08.2014 5 z 5

Boříkovy lapálie Boříkovy lapálie Vojtěch Steklač

Knihu jsme povinně četli ve škole, kdybych ji četla doma, asi bych jí odložila. Většině tady se líbila, ale mně připadalo, jako by se autor za každou cenu snažil, aby byla vtipná. Mě bohužel zklamala.

18.06.2014 3 z 5

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Snad jediná historka která se mi líbila, byla "Trojitá sebevražda". Ta to zachránila, jinak bych tuhle knížku zařadila do odpadu.

19.03.2014 1 z 5

Nemocnice pro zvířátka Nemocnice pro zvířátka Fabrice Lelarge

Když mi bylo sedm, mohla jsem ji číst i čtyřikrát za rok. Nejvíc se mi líbila kapitola ve které se zajíci ošetřovatelé vzbouřili a chtěli dát výpověď.

07.02.2014 5 z 5

Přepadení pro pokročilé Přepadení pro pokročilé Terry Deary

Kdybych si nejdřív přečetla tenhle a ne první díl, dala bych pět hvězd, ale jelikož jsem jako první četla jedničku, tak jí s ní taky musím porovnávat. Výsledek: čtyři hvězdy.

23.01.2014 4 z 5

Moc se mi líbila jak obsahem, tak obálkou. Kdyby byla v souboji obálek, tak bych jí bez jediného zaváhání dala na první místo.

07.01.2014 5 z 5

Ztraceni v čase Ztraceni v čase Petra Braunová

Naprosto úžasná kniha, fakt mě dostala. :-))

03.01.2014 5 z 5

Čarodějnické příběhy Čarodějnické příběhy Anne Steinwart

Čteno v 6 letech-líbila se, čteno v 8 letech-slabší, čteno v 9 letech-kravina :-))

23.12.2013 4 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Jakžtakž. Štvalo mě, jak hlavní hrdinka všechny přirovnávála k opicím.

21.12.2013 3 z 5

Cukrová vata Cukrová vata Jacqueline Wilson

Za mě jedna z nejlepších knížek od Wilsonové, vytknout můžu snad jen obálku, ta mě moc nezaujala :-s

11.06.2014 5 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Prostě úžasná!

08.04.2014 4 z 5

Doktor Proktor a konec světa. Možná... Doktor Proktor a konec světa. Možná... Jo Nesbø

Zábavná, dobrodružná, napínavá,... Prostě nezklamala. ;-)

07.01.2014 5 z 5

Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin René Goscinny

Knížka se mi líbila a dala bych i pět hvězdiček, ale bylo dost otravný číst pořád o tom, jak se Mikuláš rozbrečel a zbytek dne byl uražený.

21.12.2013 4 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Strašně by mě zajímalo, kde Simča na jména jako "Odlitek" a "Puťka" chodí. ;-))

21.12.2013 5 z 5

60 zabijáků podle Steva Backshalla 60 zabijáků podle Steva Backshalla Stephen James Backshall

Kdo by řekl, že želva má větší stisk než žralok?

20.12.2013 5 z 5

Bubetka a Smítko Bubetka a Smítko Ladislav Dvorský

Souhlasím se Sabinou, fakt super knížka.

15.12.2013 5 z 5

Můj vlastní deník malého poseroutky Můj vlastní deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Moc se mi líbilo, jak pod většinou otázek bylo nakreslené, co by na ní odpověl Greg.

21.01.2014 4 z 5