saphe saphe komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

jedna z nejlepších knih co jsem četla- je jednou z těch, co se mohou chlubit, že jsem je měla do 2dnů přečtenou :-)

03.01.2013 5 z 5

Kočičí noci Kočičí noci Blanka Jirušková

Zatím jsem sice jen na začátku knížky, ale vypadá to zajímavě :-D

09.04.2012 5 z 5

Sabriel Sabriel Garth Nix

Tahle knížka... to bylo Něco s velkým N :-) sice to ze začátku bylo zvláštní, ale rychle se přenesete do děje..prostě úžasná knížka!!

07.04.2012 5 z 5

Temný gryf Temný gryf Katie J. Taylor

/žasná knížečka :-)

04.04.2012 4 z 5

Nikdy nezemřít Nikdy nezemřít Kim Harrison

bezchybá, ale naprosto bezchybná kniha!!! Přečetla jsem ji za necelé dva dny!! :-D Tyhle knihy opravdu miluju!! a nemůžu se dočkat na další díl od téhle legendární spisovatelky!!!

08.03.2012 5 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Od tohohle dílu, jsem částečně věděla, co mám očekávat, ale autorka má naprosto dokonalý styl psaní, takže nevíte, co se bude dít na dalších 80stranách :-)

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Jako ostatní díly, jsem ji přečetla jedním dechem!! Moc se mi líbila :-)

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Ze začátku jsem byla z této knihy trochu rozpačitá, ale rychle mě to přešlo!! :-D Jsem moc ráda za další autorku, která ví, co dělá!!

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Tenhle díl, i když jsem měla obavy, mě nezklamal. Ve spoustě sérií, je to právě 5.díl, který je nejslabší, ale tohle je naprosto úžasná knížka!!! Jen tak dál Mercy-Patricio!! :-D

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Tuhle knížku čtu po dlouhé době po 2. po 1. to bylo, když vyšla, teď s odstupem 2let se sama sobě nedivím, že jsem si ji koupila :-D

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Božská knížka- tento díl byl skvěle propracovaný-nemohla jsem se od něj odtrhnout (už zase)

27.02.2012 5 z 5

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Naprosto bezchybně napsaná kniha- četla jsem ji dvakrát, a ještě když pomyslím na ten božský děj běhá mi mráz po zádech!!!

27.02.2012 5 z 5

Kushielova střela Kushielova střela Jacqueline Carey

Tahle kniha byla velmi zajímavá..,když ji čtete tak máte ten pocit, že uběhlo pár minut ale ono jsou to tři hodiny- patří jednoznačně mezi ty knihy, které čtete a jste přímo v ději... už se nemůžu dočkat až si seženu další díl..

10.02.2012 5 z 5

Tajemství Temného dvorce Tajemství Temného dvorce Anthony Horowitz

Od téhle knížky jsem byla nesmírně překvapená...už ani nevím co jsem si slibovala, ale pamatuji si to jak se mi líbila.. Měla jsem ji za pár hodin přečtenou..

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tato kniha patří k mým nejoblíbenějším ze Sci-fi..Je to asi nejlepší kniha, kterou jsem četla od Stephenie Meyer, sice série Twilight není špatná, ale podle mě je Hostitel nejlepší knížka vůbec...

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Když jsem četla první díl, měla jsem husí kůži, ale odložit jsem ji mohla-sice jen na nezbytné věci, ale mohla- když jsem četla druhý díl husí kůže setrvala a už jsem ji odložit nemohla a když jsem četla tento poslední závěrečný třetí díl už nebyla jen husí kůže to bylo něco víc....Když čtete tuhle sérii-nemůžete se odtrhnout i když je jedna ráno a vy jste začali číst v osm večer.....