saphe saphe komentáře u knih

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Tak rozhodně to byl hodně dobře napsaný příběh- napínavé momenty, děj -ale ten konec.....Já chci další díl!!!!!!!!!!

Železný král Železný král Julie Kagawa

Ze začátku jsem moc nevěděla co si o tom mám myslet, ale před půlkou se mi udělalo jasno a tahle kniha patří, k těm nejlepším co jsem kdy četla...originální nápad, a dobře se četla, úžasný příběh-perfektně napsané...a ke konci ještě než jsem dočetla!!!! jsem měla nachystaný další díl, tak uvidíme....

17.09.2013 4 z 5

Svobodnej národ Svobodnej národ Terry Pratchett

Tohle je asi 10. kniha, kterou jsem četla od T. Pratchetta, a jako předchozí i tahle má něco do sebe. Nac mac Fíglové- naprosto dokonalý modří mužíčci :D a Tonička!!! jako v -mám pocit klobouk s modrou oblohou, nebo tak nějak- je s jejími myšlenky jednoduše dokonalá :D

Kushielova vyvolená Kushielova vyvolená Jacqueline Carey

Jak předchozí díl tak je to naprosto dokonalá kniha. Jacqueline Carey patří mezi ty spisovatele kteří, dokáží zaujmout čtenářovu pozornost, a ten se bude knize věnovat bez přestávek ke konci...

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Patricia Briggs mě opět nezklamala :-) jedny z nejlepších knih co jsem četla :)

19.02.2013 5 z 5

Poslední upír 2 Poslední upír 2 Christopher Pike

osobně si myslím, že to vůbec nebylo špatné- jenže já tyhle upírské věcičky zbožňuju :-P :-D

19.02.2013 5 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

naprosto dokonalé co se týče téhle knihy, miluju tyhle příběhy!!!!!

03.01.2013 5 z 5

Čtyři klíče Čtyři klíče Zuzana Hloušková

na tuhle knížku jsem byla zvědavá od samého začátku, sice nebyla jedna z nejlepších, ale byla čtivá a pěkně napsaná

03.01.2013 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

jedna z nejlepších knih co jsem četla- je jednou z těch, co se mohou chlubit, že jsem je měla do 2dnů přečtenou :-)

03.01.2013 5 z 5

Temný gryf Temný gryf Katie J. Taylor

/žasná knížečka :-)

04.04.2012 4 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Od tohohle dílu, jsem částečně věděla, co mám očekávat, ale autorka má naprosto dokonalý styl psaní, takže nevíte, co se bude dít na dalších 80stranách :-)

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Jako ostatní díly, jsem ji přečetla jedním dechem!! Moc se mi líbila :-)

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Ze začátku jsem byla z této knihy trochu rozpačitá, ale rychle mě to přešlo!! :-D Jsem moc ráda za další autorku, která ví, co dělá!!

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Tenhle díl, i když jsem měla obavy, mě nezklamal. Ve spoustě sérií, je to právě 5.díl, který je nejslabší, ale tohle je naprosto úžasná knížka!!! Jen tak dál Mercy-Patricio!! :-D

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Tuhle knížku čtu po dlouhé době po 2. po 1. to bylo, když vyšla, teď s odstupem 2let se sama sobě nedivím, že jsem si ji koupila :-D

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Božská knížka- tento díl byl skvěle propracovaný-nemohla jsem se od něj odtrhnout (už zase)

27.02.2012 5 z 5

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Naprosto bezchybně napsaná kniha- četla jsem ji dvakrát, a ještě když pomyslím na ten božský děj běhá mi mráz po zádech!!!

27.02.2012 5 z 5

Tajemství Temného dvorce Tajemství Temného dvorce Anthony Horowitz

Od téhle knížky jsem byla nesmírně překvapená...už ani nevím co jsem si slibovala, ale pamatuji si to jak se mi líbila.. Měla jsem ji za pár hodin přečtenou..

03.02.2012 5 z 5