SafiraDarkfire SafiraDarkfire komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Miluju Orwella, ale tohle přečíst byla doopravdy fuška. Ne že by to bylo špatně napsané, ale je to tak depresivní a děsivé, až se to těžko četlo a potřebovala jsem doopravdy přestávky. Z každého slova doslova čišelo zoufalství a beznaděj.

09.04.2013 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Úžasná kniha, více se k tomu snad nedá napsat.

09.04.2013 5 z 5

Noční labuť Noční labuť Zuzana Hartmanová

Prvně jsem cetla krysy apokalypsy, poté jsem se rozhodla přečíst si i tutu sérii. A i když mi uteklo že je to serie povídek vubec mi to nedošlo, dokud jsem si to neprecetla teď zde, jak skvěle na sebe navazují, a je to něco neotřelého a nového. Nix je ženská jak se patří, neotrela, drzá a zároveň umí milovat své blízké a prat se za ně. Což je podle me to nejdůležitější ale nejenom že se pere za přátelé ale i za cizí viz její "osudoví" ... Nebudu delat spoilery. Za me naprosto úžasná fantasy trošku kostrbatá ale myšlení a styl psaní mi je vlastní takže jsem se v něm skvěle vyznala a večer se těším na druhý díl který mi dalo dost zabrat jej sehnat.

13.04.2022 5 z 5

Oko bouře Oko bouře Zuzana Hartmanová

Tak během dvou dnů zhltnuto. Nechci dělat spoiler takže nereknu čím mě knížka naštvala. Ale je famózní lepší jak první díl těším se na třetí díl doufám že bude brzo.

30.04.2021 5 z 5

Pravda o případu Harryho Queberta Pravda o případu Harryho Queberta Joël Dicker

Mám k ní jedinou věc, jediný komentář... Dokonalost...

30.10.2013 5 z 5

Nespoutané sny Nespoutané sny Kathryn Harvey (p)

Velice úžasný příběh dívky, která se vyšplhá až úplně nahoru a pomstí se tomu kdo ji ubližoval. Naprosto dokonale promyšlené a kniha se čte sama. Kéž by bylo více takových knížek jako je tahle. :)

12.03.2013

Divergence Divergence Veronica Roth

Velice zajímavá kniha, přečetla jsem ji jedním dechem. A upřímně samotnou hlavní hrdinku, no ne že bych ji nemusela, ale čtyřku mám mnohem radši, než ji. :D

12.03.2013

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Konec mě velice příjemně překvapil a přijde mi mnohem lepší něž první díl.

06.03.2013 5 z 5

Krvavé brány Krvavé brány Markus Heitz

No četlo se to dobře, zajímavý a velice překvapivý konec, který jsem nečekala. Přesně můj oblíbený styl. :)

27.12.2013 4 z 5

Krvavé brány Krvavé brány Markus Heitz

Musím přiznat že knihu už čtu delší dobu. Bohužel ne proto, že by kniha byla na nic nebo nezáživná, první třičtvrtinu knihy jsem stáhla za den, jenže teď už nemám čas, práce mě zatěžuje až až, ale do té chvíle do které to mám přečtené je to velice úžasná hororová fantasy jakou jsem ještě v životě nečetla. Ode mě tahle kniha dostává už teď plný počet hvězdiček a všem doporučuju přečíst. :)

18.06.2013 4 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Úžasné zakončení trilogie. :)

08.05.2013 5 z 5

Zima Zima Rod Rees

Zajímavá kniha. Vtáhla mě dost rychle do děje. :) Těším se na druhý.

30.04.2013 5 z 5

Jaro Jaro Rod Rees

Tak knížku jsem nedočetla pokaždé když jsem ji zkusila číst jsem usnula. První díl mě vtáhl do děje, jenže tenhle už ne. Trvalo mi skoro tři týdny než jsem se prokousala do čtvrtiny knihy a je to poprvé co jsem vzdala dočíst nějakou knihu. :( A na třetí díl už se teda nevrhnu.

30.04.2013

Cinder Cinder Marissa Meyer

Velice zajimavá kniha, i když jsem téměř od čtvrtiny knihy věděla, že ona je Selena. Ale i přesto jsem byla napnutá až do konce co se z toho všeho vyvrbí. :D

30.04.2013

Vlny zmítané smrtí Vlny zmítané smrtí Carrie Ryan

Úžasná kniha, vůbec by nevadilo kdybych nečetla první díl, ale bylo úžasné si spojovat části které si Gabriela sama spojit nemohla protože o nich nic nevěděla. Tohle na knihách zbožnuju. Úžasná kniha a vřele doporučuji přečíst. :)

06.04.2013 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Přečteno jedním dechem a teda Ren mě zklamal, ale co jiného se dalo čekat... :D

04.04.2013 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Knihu jsem přečetla jedním dechem, velice zajímavý děj, ale nějak si nemůžu pomoct mám radši Reda. A hlavní hrdinka... No zase typicky blondýna což mě zklamalo, nemám ráda hlavní hrdinky blondýny a pak ta její jakoby rozdovjená osobnost. Dost mě tohle zklamalo, ale jinak se mi příběh líbil skvělá zápletka a až do konce knihy pořádně nevíte pro koho se nakonec rozhodne, i když by vám to mělo dojít, protože o čem by jinak byly další díly. :D No jsem zvědavá na další díl. Jinak knihu jsem i přes své "nevole" přečetla jedním dechem. :)

02.04.2013 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Úžasná knížka, sice mi tam vadili upíři a jejich styl chování, ale tak co už. Nebylo to tak hrozné jako ve stmívání, takže to šlo. Už se těším na další díl. :)

12.03.2013 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Skvělá kniha, fakt povedená, jsem zvědavá jaký bude další díl a Setha je mi fakt líto. :/

05.03.2013 5 z 5

Vlci Sudet Vlci Sudet Petra Neomillnerová

Luxus, těším se na Carevnu.

11.09.2012 5 z 5