Sablu Sablu komentáře u knih

Nevěsta z kláštera Nevěsta z kláštera Manuela Schörghofer

Historické romance, mám moc ráda. Romance, které jsou napínavé s lehkými prvky krimi, mě baví obzvlášť.

28.06.2022 5 z 5

Chirurg Chirurg Julij Krelin (p)

Neuvěřitelné, že kniha vyšla v době kdy vyšla, protože je plná kritiky na tehdejší nedostatky ve zdravotnictví a celkově dobu. Byla to drsná doba, kdy nebyly pořádně léky, vybavení atd.

20.05.2022 5 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Druhý díl, se mi líbil ještě víc než jednička. Byl plný zvratů a překvapení a boje o přežití.

30.11.2020 5 z 5

ALEX Setkání světů ALEX Setkání světů Daniel Hrňa

Velmi zajímavý příběh Daniela a jeho setkání s duší z druhého břehu. Některé myšlenky mi byly hodně blízké, některé zas vzdálené a plně jsem jim teď nerozumněla. Určitě po knize sáhnu znovu a znovu. Budu ji číst pomaleji, soustředěněji a budu v ní objevovat nové věci k přemýšlení...

07.06.2020 5 z 5

Životy provoněné knihami: 19+1 příběh čtenářů z Uherského Hradiště a okolí Životy provoněné knihami: 19+1 příběh čtenářů z Uherského Hradiště a okolí Dagmar Vaďurová

Nádherná kniha, která ukazuje lásku ke knihám a různé životní příběhy lidí z Uherského Hradiště a okolí.

07.06.2020 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Skvělá kniha, přečtená jedním dechem. Moc se těším na další pokračování.

13.05.2020 5 z 5

Trvalo mi než jsem si zvykla na zpracování, kde není vyznačená přímá řeč. Kniha mě bavila, přečetla jsem ji během dvou večerů před spaním. Škoda, že u knihy nebyl další vývoj postavy otce, co by bylo, kdyby se přestal bát jít do určité instituce. Ale i tak se mi nápad na knihu líbil.

12.01.2020 3 z 5

Skrze sebe změním tebe Skrze sebe změním tebe Jan Menděl

Nádherná knihy, plná myšlenek, které je třeba si často připomínat. Knížka je psána formou jednoho zamyšlení (afirmace, citátu) na jedné straně, tudíž se čte rychle a člověk se ke knize může vracet opakovaně, protože mu nezabere čtení mnoho času.

02.01.2020 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Knížku jsem dostala jako dárek, moc se mi líbila, četla se sama. Obdivuji Myshu, co dokázala a že se nevzdala svého snu pomáhat nepálským dětem, ač to bylo sakra těžké. Těším se na pokračování knížky.

28.07.2019 4 z 5

S hudbou utěšitelkou a průvodkyní životem. Rozhovory s Karlem Dýnkou S hudbou utěšitelkou a průvodkyní životem. Rozhovory s Karlem Dýnkou Petr Číhal

Zpívala jsem v UHDS, později i v Cantemus Domino a pan Dýnka byl pro mě velká osobovat, díky němuž jsme se naučila milovat hudbu a zpívat. Díky knize Petra Čihala jsem mohla poznat jeho život a děkuji mu za to.

19.06.2019 5 z 5

Prázdniny na vodě Prázdniny na vodě Blanka Chlupová

Krásná knížka, která pohladí po duši a pobaví věkovou kategorii, které je určená.

22.01.2019 5 z 5

Taxis Taxis Blanka Chlupová

Jako o hodně mladší mě uchvátilily dvě první knížky od této autorky. A proto jsem byla ráda, že jsem mohla opět nahlédnout do života Robina i Niky a zároveň poznávat nové lidi. Knížka se mi líbila, překvapil až šokoval mě konec. Ale jako dospělá ho chápu, vše není jen růžové.

22.01.2019 5 z 5

Vždy přijde jaro Vždy přijde jaro Julie Garwood

Mám ráda tuto sérii a knihu jsem přečetla jedním dechem i když tato mi přijde trochu slabší oproti jiným knihám od této autorky. Ale ani tak jsem nebyla zklamaná.

23.12.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila 50 na 50. Něco bylo super a něco až moc překombinované. Ale knížka se četla dobře, rychle a bylo zajímavé si představovat zda by takový byl opravdu život všech hrdinů série Harry Potter.

30.06.2017 3 z 5

Terezka a Šáša Šišulác Terezka a Šáša Šišulác Lenka Rožnovská

Krátké a hezké poučné příběhy pro děti. Četla jsem malé dceři před spaním.

30.01.2017 3 z 5

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Tahle kniha mě, když jsem si před lety četla, naprosto nadchla a velmi jsem si ji oblíbila.

18.08.2013 4 z 5