Skrze sebe změním tebe

Skrze sebe změním tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396739/bmid_skrze-sebe-zmenim-tebe-9eD-396739.png 4 58 9

Jediný způsob, jak můžeme opravdu změnit svět, je změnit sami sebe. A to nejsnáze uděláme tak, že změníme nejdříve své myšlenky. Tato drobná knížka vám pomůže se každý den na chvíli zastavit a podívat se na všechno z trochu jiné perspektivy.

Radimka
30.09.2023 4 z 5

Krásné krátké citáty, které autor dal na papír

bigbabe
20.01.2023 3 z 5

Velice útlá kniha více či méně moudrých slov.

Mili01
11.02.2022 5 z 5

Opravdu mi některé věty utkvěly v paměti, ráda ji čtu znovu a znovu. Jen mi přijde škoda toho papíru. :)

8211
04.08.2021 5 z 5

Překvapením bylo, že se nejedná o knihu jako takovou, ale jen o sbírku jakýchsi hlášek a pár řádků. Ty ale byli občas velmi trefné a k zamyšlení.

knihyKeMne
06.04.2021 2 z 5

Anotace neupozornila, že vlastně nejde o knihu, ale o pidi sbírečku citátů autora (plus sem tam někoho jiného). Na každé stránce jedna hláška, jedno moudro, jak žít. Dvě, tři slova, jedna, dvě krátké větičky. Nic nového, ani nic, co by mě oslovilo, třeba že jé tohle si vyvěsím na viditelné místo. Možná dřív, než jsem tohle všechno věděla, bych ocenila jinak...

Rézy673
18.02.2021 odpad!

nenazývala bych knihou,... velikost A5 kdy na 1 straně je citát o 10-ti slovech,...

Frosackova
21.11.2020 5 z 5

Báječná kniha. Mám stále u sebe. Občas je potřeba si utřídit myšlenky a zamyslet se sám nad sebou. DOPORUČUJI !!!!

Shirlei
15.09.2020 5 z 5

Krásná knížka, která vyzdvihuje myšlenku, že když se člověk sám změní, často tím změní i vše, co se kolem něj děje, včetně jeho okolí - tedy i lidí, se kterými se setkává. Protože nejlepší možný vliv na ostatní je - jít jim příkladem. Navíc máme na lidi mnohem větší vliv, než si sami myslíme. A tato knížka je plná zajímavých myšlenek a úvah právě na toto téma. Rozhodně stojí za přečtení.

Sablu
02.01.2020 5 z 5

Nádherná knihy, plná myšlenek, které je třeba si často připomínat. Knížka je psána formou jednoho zamyšlení (afirmace, citátu) na jedné straně, tudíž se čte rychle a člověk se ke knize může vracet opakovaně, protože mu nezabere čtení mnoho času.

Jan Menděl
česká, 1983
2021  74%Uprdelismus
2017  84%Cesta ven ze šíleného světa
2018  79%Skrze sebe změním tebe
2017  88%Afirmace
2022  80%Opovážlivá drzost být sám sebou

Kniha Skrze sebe změním tebe je v