sabca sabca komentáře u knih

Vzdálená ozvěna Vzdálená ozvěna Val McDermid

Moc pěkná a napínavá detektivka. Četla se do bře od začátku až do konce. Doporučuji.

29.01.2013 5 z 5

Noční mstitel Noční mstitel John Lutz

Kniha napínavá a žhář odhalen téměř nakonec. Doporučuji.

17.01.2013 5 z 5

Rodinné křižovatky Rodinné křižovatky Patricia Scanlan

Velice čtivá kniha. Při čtení se čtenář vžije do rodiny a prožívá s nimi jejich starosti a radosti. Doporučuji si knihu přečíst.

14.01.2013 5 z 5

Síla osudu Síla osudu Catherine Coulter

Kniha se mi četla dobře, přesto že knihy z této doby moc nemusím. Přečetla jsem ji během 2 dnů a jako oddechovku doporučuji.

04.01.2013 4 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Knížka, přesto že vyjádřená očima 8leté dívenky se dobře četla a je napsaná vtipně. Jelikož jsem tuto dobu sama zažila, mohla jsem zavzpomínat. Opravdu stojí za to tuto knížku si přečíst a i se k ní veracet.

02.01.2013 5 z 5

Tatínkovy holčičky Tatínkovy holčičky Tasmina Perry

Kniha mě zaujala od začátku do konce. Byla nabitá zajímavými příběhy všech osob, které se v knížce vyskytují. Stojí za to si jí přečíst.

31.12.2012 5 z 5

Svědkyně Svědkyně Jonathan Kellerman

Na mě byla trochu zdlouhavá.

23.12.2012 3 z 5

Jiskra naděje Jiskra naděje Joan Johnston

Knihu jsem přečetla taky během dvou dnů. Velmi zajímavý příběh odehrávající se v 19 století. Hned jsem koukla jestli máme v knihovně pokračování Plamen lásky a bohužel nemáme.

03.12.2012

Vůně ohně Vůně ohně Lenka Stránská

Námět se mi líbil, ale děj byl moc uspěchaný.

02.12.2012 3 z 5

Správná volba Správná volba Danielle Steel

Knížka se mi líbila, akorát jsem nepochopila, proč chtěla Paris adoptovat dítě, když neměla v úmyslu přestat pracovat.

28.11.2012

Ani peklo, ani ráj Ani peklo, ani ráj Linda S. Howington

Čtivá kniha, jako většina knih této autorky. Taky nemám ráda nadpřirozeno, ale tady jsem to přešla v pohodě, protože se tam již neopakovalo. Knížku jsem četla s napětím až do konce. Nájemného vraha jsem trochu omlouvala tím, že zabíjel zločince.

20.11.2012 5 z 5

Naivní mrcha Naivní mrcha Jackie Collins

Kniha velmi čtivá, naplněná dějem, jako ostatně všechny knihy této spisovatelky. Nejvíce se mi líbila postava Denver. Stojí za to si tuto knihu přečíst.

17.11.2012 5 z 5

Uzavřený kruh Uzavřený kruh Danielle Steel

Knížka se moc líbila. Byla nabitá dějem od začátku až do konce. Tana v jednu chvíli dopadla malém jako její matka, kdy žila s ženatým přítelem, který ji stále sliboval, že se rozvede. Pěkné bylo taky její přátelství s Harrym.

11.11.2012 4 z 5

Vždycky zbývá naděje Vždycky zbývá naděje Zuzana Francková

Velmi hezká knížka, jak se během chvilky změní veškeré plány a Míša musí změnit své priority.

08.11.2012 4 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Kniha se mi líbila jako ostatně všechny od této spisovatelky. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vrah je odhalen až na konec. Tělo vraha se nepodařilo najít rovněž tak, jako v knize Horká krev. Jako by si spisovatelka nechala otevřená zadní vrátka k napsání pokračování.

05.11.2012 5 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Kniha se mi moc líbila. Pro mě byla zajímavá a napínavá až do konce.

01.11.2012 5 z 5

Má dcera Victoria Má dcera Victoria Elizabeth Hart

Tento příběh na mě silně zapůsobil, jak dokázala 10letá holčička bojovat proti rakovině. Knihu stojí za to si přečíst.

27.10.2012 5 z 5

Vím, co jsi udělal Vím, co jsi udělal Zdenka Hamerová

Kniha celkem napínavá. Rozuzlení až nakonec.

20.10.2012 3 z 5

Vládce stínů Vládce stínů Cody McFadyen

Kniha se mi moc líbila. Napínavá od začátku až do konce. Kdo je sériový vrah jsem netušila.

15.10.2012 5 z 5

Temnota Temnota Klára Janečková

tato kniha má velmi zajímavé téma. Jedním z nich je i obchod s dětmi. Stojí za to si jí přečíst. Doporučuji.

07.10.2012 4 z 5