Správná volba

Správná volba https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4302/mid_spravna-volba-660ae19b61836.jpg 4 24 5

Paris Armstrongová má všechno, co si může přát: muže Petera, úspěšného právníka, kterého i po letech manželství stále miluje, a dvě odrostlé děti. Starší dcera Megan se prosadila ve známém filmovém ateliéru, syn William odmaturoval a připravuje se na studium na univerzitě. Paris uspořádala pro Peterovy obchodní partnery a přátele zahradní slavnost. Když večírek skončí, idyla se náhle rozplyne: Peter manželce nečekaně oznámí, že požádá o rozvod, neboť si našel mladší ženu. Je pevně rozhodnut se znovu oženit a mít děti. Paris se během okamžiku zhroutí svět... Míjejí dny, týdny a zdrcená Paris žije jako ve snách, odmítá i vycházet z domu. Nakonec se přece jen vzchopí a uvědomí si, že musí začít znovu a úplně jinak...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Dating Game , 2003

petrulkaa
01.07.2019 5 z 5

Hezké čtení, napínavý životní příběh, autorka opět nezklamala.

KateBeckett
26.01.2015 5 z 5

Silný příběh, překvapivé momenty a nádherný konec :) vše v uhledném balíčku od perfektní spisovatelky.

Malinali
20.08.2013 3 z 5

(SPOILER) Pořád jsem čekala, se kterým mužem jí to už konečně vyjde a ona nakonec adoptuje dítě. Překvapivý konec.
TO: Sabca - ona si taky pořídila chůvu a rozhodla se pracovat a zároveň se starat o dítě.

sabca
28.11.2012

Knížka se mi líbila, akorát jsem nepochopila, proč chtěla Paris adoptovat dítě, když neměla v úmyslu přestat pracovat.

kika 13
30.10.2012 3 z 5

Rozvod to slovo hlavní hrdinku bolí jen slyšet.Musí s es tím hodně poprat.

Danielle Steel
americká, 1947