sabca sabca komentáře u knih

Nikdy Nikdy Táňa Keleová-Vasilková

Kniha se mi moc líbila. Vystihla přesně jak to v životě chodí, kdy se žena obětuje muži a žije jenom pro něho. Líbilo se mi, že přesto všechno se Katka dokázala postavit znovu na vlastní nohy. Zjímaavý byl konec, jak to vlastně bylo s jejich matkou.

25.04.2013 4 z 5

Po setmění Po setmění Tilly Bagshawe

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi líbila a můžu doporučit. Až téměř do konce nebylo známo jak vše dopadne. Nalákalo mě to i na další knihy této spisovatelky.

21.04.2013 5 z 5

Príliš osobná známosť Príliš osobná známosť Eva Urbaníková

Knihy této autorky mám ráda. Tato se týká problému žití s alkoholikem, což není jednoduché. Také mi byl sympatický její vztah k dcerce partnera. Mohla by mít klidně pokračován í.

20.04.2013 4 z 5

Fata Morgána Fata Morgána Deborah Challinor

Přesto, že děj knihy se odehrává v 19. století čte se velmi dobře. Od samého začátku vás vtáhne do děje a sledujete život Tamary, která tvrdě bojuje o lepší život. Stojí za to tento román si přečíst.

14.04.2013 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Po komentářích, které jsem si zde přečetla jsem asi od knížky očekávala daleko víc. Ze začátku jsem myslela že knihu odložím. Pak jsem se začetla, a dočetla jsem jí jen proto, že mě zajímalo jak to dopadne a nejsem zvykla se kouknout na konec.

04.04.2013 3 z 5

Stříbrná hladina Stříbrná hladina Ann Maxwell

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Ke konci jsem byla dojatá. Moc pěkná kniha a doporučuji si jí přečíst.

31.03.2013 5 z 5

Podraz Podraz James Patterson

Dobře napsaná kniha, jako všechny tohoto spisovatele. Stojí za přečtení. I zde si nechal prostor na volné pokračování. Dobrý způsob, jak si udržet čtenáře.

28.03.2013 5 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Kniha zajímavá, napínavá, doporučuji.

23.03.2013 5 z 5

Pouštní déšť Pouštní déšť Ann Maxwell

Knížka se moc pěkně četla. Hrdina románu na dnešní dobu neskutečná. Modelka, která si uchovala panenství až pro toho pravého.

17.03.2013 4 z 5

Osudu neujdeš Osudu neujdeš Stuart Woods

Moc pěkná knížka. Doporučuji.

17.03.2013 5 z 5

Bohatá nevěsta Bohatá nevěsta Catherine Coulter

Moc pěkná kniha. Také jsem jí přečetla jedním dechem. Doporučuji.

13.03.2013 5 z 5

Duhový most Duhový most Táňa Keleová-Vasilková

Tak jako všechny knížky této spisovatelky se mi kniha líbila i když o jednu hvězdičku méně. Nechtěla bych žít ani kamarádit s takovým negativním člověkem jako byla Olga. Opravdu až za pět minut dvanáct, si uvědomila, že nezáleží na postavě ani na uklizeném bytě ale věnovat se více synovi a rodině.

05.03.2013 4 z 5

Svatoušek Svatoušek Madeline Hunter

Jako oddechová četba dobrý, ale raději mám romány ze součastnosti.

01.03.2013 3 z 5

Okamžik překvapení Okamžik překvapení James Patterson

Knížka se mi četla dobře. Měla jsem jí přečtenou během 2 dnů. Rozuzlení nakonec mě překvapilo.

19.02.2013 5 z 5

Manžel, který štěká, taky kouše Manžel, který štěká, taky kouše Alena Jakoubková

Knížku jsem přečetla během dvou dnů. Nepochopil jsem jednání Sonjiných rodičů

14.02.2013 5 z 5

Pozdní láska Pozdní láska Danielle Steel

Líbil se mi tento román, ale připadalo mi to trochu jiný, než jsem od D.Steel zvyklá.

12.02.2013 4 z 5

Riskantní známosti Riskantní známosti Diana Stainforth

Kniha se četla celkem dobře, akorát jsem měla trochu problémy pochopit bankovní machinace, ke kterým docházelo.

08.02.2013 3 z 5

Vztahová níže Vztahová níže Eva Urbaníková

Krásně se četla. Taky bych brala pokračování. Je asi opravdu těžké věnovat se naplno svému talentu a i rodině.

03.02.2013 5 z 5

Svet mi je dlžný Svet mi je dlžný Eva Urbaníková

Zatím nejlepší od této spisovatelky, kterou jsem četla.

03.02.2013 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Jako zatím žádná kniha od Lisy Jackson ani ta to nezklamala. Npínavá od začátku až do konce. Vrah byl zase překvapením. Doporučuji přečíst.

31.01.2013 5 z 5