Pouštní déšť

od:

Pouštní déšť

HOLLY: křehká, nevinná dívka, žijící v zajetí vzpomínek na svou první lásku, nedokáže milovat nikoho jiného než Lincolna. SHANNON: Známá krasavice, jejíž tvář a postava zdobí přední stránky módních žurnálů na celém světě, myslí pouze na jediného muže. HOLLY SHANNON NORTH: Je sebejistá, a přesto zranitelná, neodolatelná a přitom nedotčená. Osud ji zavál zpět domů do Skrytých pramenů v Kalifornii, kde může být sama sebou. Tady se jako mladičká dívka osudově zamilovala do Lincolna MCKenzieho. Prožitá neštěstí udělala z tohoto hrdého kalifornského farmáře tvrdého muže. Holly a Lincoln spolu uvíznou v poušti za letní bouřky. V lednovém chladu pouště k sobě znovu hledají cestu a rozdmýchávají plamen vášně. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32501/poustni-dest.jpg 3.743
Originální název:

Desert Rain (1983)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Alpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
havrmoni
02. června

Taková celkem nenáročná romantika. Tady jsem bohužel nějak nezahořela sympatiemi k hrdinovi. I přesto,že jsem ho chápala mi to nějak nešlo.

Evaevelína
23.03.2013

kniha mě ze začátku hodně zaujala,těšila jsem se na pěkný rozvinutý příběh o rančerovy a modelce.Pak jsem byla jak na houpačce a jedna strana byla pěkná.Myslím si že to mohla být pěkná kniha,takhle je u mě jen průměrná,ale za přečtení určitě stojí...a ty písmenka bud chyběli nebo byli přehozené..asi u tisku hráli škatulata

sabca
17.03.2013

Knížka se moc pěkně četla. Hrdina románu na dnešní dobu neskutečná. Modelka, která si uchovala panenství až pro toho pravého.

modranka
29.11.2012

Moderná lovestory. Svet modelingu, utajená prvá láska, nenávisť ku krásnym ženám. To sú hlavné atributy príbehu. Myslím, že anotácia je výstižná. Príbeh sa čítal ľahko, bez napätia, celkom som si oddýchla. Stačí vám na to jeden večer.