Svatoušek

r. 1823 Když se Vergil stal poručníkem Biancy Kenwoodové, vůbec netušil, že svou svěřenkyni najde v podniku nevalné pověsti. Proti její vůli ji rychle odveze na své venkovské sídlo. Bianca brzy zjistí, že Vergil je nejen opředen tajemstvím, ale oplývá i smyslností. Oba jsou vrženi do světa nebezpečných intrik a vášeň, která mezi nimi plane, je může zachránit - nebo dovést k naprosté zhoubě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/20093/svatousek-20093.jpg 3.836

Seducer (2.)

Vydáno:, Alpress

The Saint (2003)

Kniha Svatoušek

Ms.Floyd
01.07.2017

Kniha mě neoslovila. Nesympatická hlavní hrdinka, příběh do první poloviny o ničem, v druhé polovině se toho děje naopak až zase moc a příběh tak působí nevyváženě. První díl se mi líbil více.

havrmoni
24.09.2016

Nebyl ani horší ani lepší než předchozí díl. Pokud to tak půjde dál,tak budu celkem spokojená. Splňuje to,co od takových knih očekávám. Útěk od každodenních starostí k oddechové nenáročné četbě.

jaja10
23.03.2013

Musím říct, že tento román mě moc neoslovil. Skoro půlku knihy se celkem nic nedělo. Pak už to bylo trochu lepší...

sabca
01.03.2013

Jako oddechová četba dobrý, ale raději mám romány ze součastnosti.

kelve
03.09.2012

Jeden z mnoha dobrých romantických příběhů. Stojí za to si ho přečít. Doporučuji jako oddychovou četbu.

modranka
17.07.2012

Jednoznačne bude Madeline Hunter mojou autorkou, píše krásne, aj preklad bol vydarený. Odporúčam prečítať.

Jitulka
04.08.2011

Začátek knihy mě trochu zmátl, tak nějak jsem nepochopila, v jaké době se příběh odehrává. Po první kapitole to už ale bylo lepší. Pár stránek před koncem jsem měla strach, jestli autorka nechá hlavního hrdinu zemřít, nebo jestli kniha skončí happy endem. Naštěstí to dopadlo dobře, pro někoho možná klišé, ale dobrý konec k takovým příběhům prostě patří :) Ležela mi v knihovně netknutá příliš dlouho a nakonec dobře pobavila.