Š.Ala Š.Ala komentáře u knih

Úniky Úniky Julie Garwood

Moc pěkné, jen někdy zdlouhavé ????

10.04.2019 4 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Za mě moc pěkná vztahovka. Bavila mě celá kniha. :-)

04.04.2019 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Kniha je naprosto chaoticky napsaná. Měla jsem často pocit, že tam chybí snad i celé kapitoly. Bohužel je konec tak zajímavě napsaný, že si asi přečtu i další díl :-(

30.03.2019 2 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Úžasné zakončení trilogie. Od začátku až do konce to bylo napínavé a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Konec byl naprosto famózní, ale ocenila bych, kdyby byl propracovanější. A vůbec bych nepohrdla pokračováním :-)

19.03.2019 5 z 5

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Pro mě nejslabší díl. Kniha mě začala bavit až ve 3/4, když to dostalo pořádný říz a to neskončilo až do konce posledního dílu. :-)

19.03.2019 4 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Dlouho mi trvalo, než jsem se po Gabrielovi a Julien pustila do této trilogie. Fantasy spíše nečtu, ale tato se mi líbila. Mam rada, když si mohu vyhledat údaje na internetu a tím se to stává reálnější :-)
Pěkné seznámení s hlavními hrdiny.

19.03.2019 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Možná jsem už této autorky přehlcená, ale nějak se mi to táhlo. Nicméně to nebylo špatná oddechovka. :-)

28.02.2019 4 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

Jsem okouzlená. Úžasné zakončení celé série. Vůbec by mi nevadilo si přečíst další díl ????

12.02.2019 5 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

12.02.2019 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Pěkné a smutné zakončení :-)

10.02.2019 4 z 5

King King T. M. Frazier

Knihu jsem přečetla. Byl to příběh, který vás nutí stále číst. Se spoustou tajemství, které nás nenechají spát.
ALE a to ale je opravdu velké, protože opravdu zde máme hrdinu vraha? A je úplně jedno, že zabíjel "zlé" lidi!
Naše hrdinka se vlastně zamilovala do pobudy, kterého můžeme hodně často vidět kolem hlavních nádraží velkých měst. No nevím... asi bych si o ně neopřela ani kolo a bylo by jedno, jak "krásný a svalnatý" by byl.
Myslím, že byl nakonec příběh hodně přitažený za pačesy, proto nízké hodnocení. Ke kvalitě překladu se vyjadřovat nebudu.

16.01.2019 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Do půlky knihy mě příběh příliš nebavil, ale pak super. Mám tuto autorku ráda.

09.01.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Super pohodové, vtipné počteníčko. :-)

03.01.2019 5 z 5

Zajímavý příběh, jsem zvědavá na další díl. Ale co mě na tom nejvíc vadilo, bylo to strašně množství cigaret.

17.12.2018 5 z 5

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Kniha, která se skvěle četla. Úžasný výběr národností hlavních hrdinů. Konec napínavý a tajemný a vlastně smutný, protože podle všeho už Sofie nikdy nebude žít v klidu.
děkuji za pěkné počteníčko :-)

19.09.2018 5 z 5

Palác zrady Palác zrady Jason Matthews

Opět strhující konec a já už se nemohu dočkat pokračování. Doporučuji :-)

28.08.2018 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Nenadchla, ale neurazila. Ráda jsem se opět setkala se svými oblíbenými hrdiny, Hannou a Willem :-)

11.06.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Přečteno... Kniha mě nezaujala od prvních stran, tak jako Za zavřenými dveřmi, každopádně se pěkně četla a o napětí (zvláště v poslední čtvrtině) nebyla nouze.
Celkem brzy jsem tušila, kdo za její "ztrátou paměti" může být, ale nebylo to naškodu.
celkově mi tato kniha v porovnání s předchozí přijde slabší a určitě by si zasloužila více propracovat, aby napětí bylo větší. :-)

01.06.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Už dlouho se mi nepodařilo přečíst knihu za tak krátkou dobu, ale od této se prostě nedalo odtrhnout.
Střídání minulosti s přítomností zvyšovalo napětí a snad od prvních stran jsem soucítila s Grace a nenáviděla jsem Jacka. Fandila jsem Ester a obdivovala odvahu Milli.
Asi nikdy nepochopím, jak někdo může být tak vyšinutý, že by takto dokázal ubližovat druhým. A dokázal tak jednoduše zmanipulovat druhé, aby věřili jeho lžím. Vůbec si nedokáži představit, jak zoufale se musela Grace cítit.
A nedělám si iluze, že se takové věci dějí pouze v knihách. Bohužel... Ne vždy musí být věci tak dokonalé a úžasné, jak se nám jeví.

24.05.2018 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Kniha mě naprosto uchvátila. Od začátku až do konce mě kniha bavila. Střídání hlavní postavy ve mě udržovalo napětí a čím víc se kniha blížila ke konci, tak jsem byla zvědavější. Konec se mi také líbil, jen jsem zvědavá, komu James vizitku předá. :-)

17.05.2018 5 z 5