rokofak rokofak komentáře u knih

Píseň slonů Píseň slonů Wilbur Smith

Je to krásná kniha,která chytne za srdce.

02.09.2012 4 z 5

Vnitřní oko Vnitřní oko Wilbur Smith

Táto kniha je podle mě népropadák,ale jedna z nejslabších knih.První tři díly jsou vinikající ale tento kazí celou serii.

02.09.2012 3 z 5

Monzun Monzun Wilbur Smith

Monzun navazuje na romám Dravec a je to další vinikajíci román z pěra mistra Smitha.

01.09.2012 5 z 5

Dravec Dravec Wilbur Smith

Nemůžu víc napsat,než že táto kniha je jedna z nejnejlepších Smithovích knih.

01.09.2012 5 z 5

Lazarova krypta Lazarova krypta Tom Harper (p)

Táto kniha se velice dobře čte má dobrý příběh s napětím.

Achnatonův poklad Achnatonův poklad Will Adams

Celkem dobrý příběh s notnou dávkou napětí a dobreho čtení.

Běsnící spravedlnost Běsnící spravedlnost Wilbur Smith

Je to dobrá kniha,aj se dobře čte,ale nemůžu si pomoct více mě zaujaly knihy,které autor napsal kolem Afriky.Jsou to vynikající romány,které se věnujou problematyce osídlování kontynentu bílímy a potlačování domorodích kmenů.Vždy do nich vložíl vynikající příběh a takové knihy se dají s odstupem času číst dvakrát aj třikrát.

Zlatokopové Zlatokopové Wilbur Smith

Kniha se dobře čte a má velice zajimavý děj,ale oproti jiným knihám jako Reka bohů,Dravec Monzun atd bych jí ohodnotil jako dobrou nebo průměrnou.

Zlomená pečeť Zlomená pečeť Andrew James Hartley

Táto kniha má zajimavý příběh dobře se čte,ale chydý jí to správné koření.

01.06.2012 4 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Cetl jsem všech šest dílu Sigmi force,které zatím u nás vyšly, všechny jsou velice čtivé.napinavé bez hluchých míst plné napětí.

25.05.2012 5 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

I páta kniha ze serie Sigma Force nezklamala.Dobrý příběh plný napětí od začátku do konce.Také doporučuji!

10.05.2012 5 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Další úžasný přběh Sigmi Force z pera Jamese Rollinse. Kniha Vás zaujme hned od prvních stráne a vtáhne do napínavého děje jenž budete číst jedním deche!

01.05.2012 5 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Další vynikající Rollinův romám,který si časem zase s chuti přečtu!

24.04.2012 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Je to druhá kniha ze série Sigma Force,kterou jsem přečet a klidně můžu napsat že Písečná bouře první kniha ze série je výborná a Mapa z kostí je přímo vynikajíci ve všech směrech přečila Písečnou bouři. A taky bych souhlasyl s názorem že je lepší než knihy Daniela Browna.

14.04.2012 5 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Kniha mě téměř hned od prvních stránek zaujala, přečetl jsem jí jedním dechem. Dobrý strhující příběh bez hluchých míst.

07.04.2012 5 z 5

Kopí osudu Kopí osudu Wilbur Smith

Z této knihy jsem byl opravdu zklamaný,je to podle mě nejslabší kniha ze ságy rodu Courtneyú,málo poutavá děj jednoduchý a hodně nudných pasáži.

21.03.2012 3 z 5