Renncha Renncha komentáře u knih

Hra o tuříny Hra o tuříny Madame Lady

zábavné, přečtené za necelou hodinu, prostě pecka!

14.01.2021 5 z 5

Láska, vztahy a přátelství Láska, vztahy a přátelství Don Miguel Ruiz (p)

Knihu jsem začala číst v době, kdy jsem byla se svými pocity na tom špatně a nevěděla jsem kam dál jít... Po přečtení knihy jsem se opět do partnera zamilovala a musím říct, že jsem si z knihy všechny pozitivní věci vzala k srdci. Děkuji opravdu mě toto pomohlo :)

17.11.2020 5 z 5

Krásně napsaná kniha, od první věty, mě kniha zaujala a četla se mi velice dobře. Autorka má stejné názory a životní postoje jako já a proto jsem se vžila se čtením s láskou, kniha umí motivovat a je velice pozitivní, doporučuji všem kteří jsou optimisté a mají chuť změnit svůj domov a život k lepšímu :)

15.10.2020 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Kniha se dobře četla, celkově se mi dílo líbilo, trošku jsem se v první polovině knihy nudila ale druhá část byla zajímavá.

17.09.2020 5 z 5

Zahradníkův rok Zahradníkův rok Karel Čapek

Kniha se mi líbila,humorná, o přírodě a květinách, opět Čapek ukázal, že umí psát :) kniha pro zahrádkáře :) spokojenost 100 %

03.07.2020 5 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Povídky mě bavili,konečně je kniha dočtena, dlouho jsem se s tím štvala... Četla jsem knihu dlouho, vždy když jsem začala, po konci kapitoly, jsem vždy usnula, ale jsem ráda že už to mám za sebou...

29.06.2020 5 z 5

Drsná doba kamenná Drsná doba kamenná Terry Deary

Vtipná, oddychová kniha :)

23.06.2020 5 z 5

poslouchala jsem v audio verzi a jsem spokojená

12.06.2020 5 z 5

Garfield #03: Váží slova Garfield #03: Váží slova Jim Davis

Tady je už vtipů více, Garfield mě bavil od začátku až do konce, smála jsem se po celou dobu a musím pravém dát max. počet hvězdiček :)

05.06.2020 5 z 5

Stín kapradiny Stín kapradiny Josef Čapek

Dlouho jsem se na začátku prokousávala dějem, ale pak se příběh začal rozvíjet a kniha začala být zajímavá. Kniha od druhého Čapka nebyla špatná, ale více sympatizuji s Karlem než-li s Josefem Čapkem. Závěr byl dobře sepsán, ale spíš na mě kniha působila průměrně.

24.05.2020 2 z 5

Garfield v nadživotní velikosti Garfield v nadživotní velikosti Jim Davis

Srandovní, Garfield je prostě top :)

12.05.2020 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Pěkné dílo, hanácké nářečí, folklór, zmínka o Brnu a dalších měst a vesnic okolo Brna, nádherný příběh o Maryši a Vávrovi, konec naprosto úžasný... Chtěla bych i někdy vidět tuto hru naživo v divadle . Absolutně dokonalé.

03.05.2020 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Příběh je zajímavý, kdysi jsem viděla film. Dobře se mi kniha četla, způsob jak byla kniha psaná mi vyhovoval a byla jsem překvapená jak se tento příběh mohl vejít na 83 stránek. Spokojenost obrovská.

28.04.2020 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásný romantický příběh, kniha se krásně četla a i způsob jak byla napsaná mi vyhovovala. Naprosto pěkný a dokonalý příběh

19.04.2020 5 z 5

Radost Radost neznámý - neuveden

Krásné citáty, knížečka vždy zvedne náladu

14.04.2020 5 z 5

Osud podle jména Osud podle jména Małgorzata Brzozová

Pěkná kniha s jmény a jejich významy, je to dobře napsané

14.04.2020 3 z 5

Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů George R. R. Martin

Tyriona z Hry o trůny mám ráda, a tuhle knížečku jsem musela mít.Je to nejlepší postava z knih a musím říct.... Že vše co řekl bylo prostě moudré a chytré. Za mě je kniha paráda.

13.04.2020 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Nadčasové, dokonalé dílo. Obsah díla hezky vysvětluje válku a nevyléčitenou a smrtelnou nemoc-trošku mi to připomíná situaci dnešní doby politika a zákeřná nemoc 2020, dílo se mi dobře četlo a závěr byl zajímavý a nečekaný, tady u tohoto díla je opět Čapek génius.... Perfektní

09.04.2020 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Opět nádhera. Krásný příběh, který právem patří do povinné četby, závěr je dokonalý a jako vždy mě zase Čapkova tvorba
od prvního momentu chytla a vtáhla do děje.Jsem spokojená s knihou a jsem ráda, že je součástí mé knihovny :)

31.03.2020 5 z 5

Garfield přibývá na váze Garfield přibývá na váze Jim Davis