Drsná doba kamenná

Čím dál do minulosti, tím jsou dějiny děsivější! A Drsná doba kamenná vás praští kyjem po hlavě a odvleče zpátky do dní, kdy lidé žili v jeskyních, lovili divoká zvířata a o kultuře stolování neměli ani potuchy. Dozvíte se například, co používali místo toaletního papíru, proč si dělali díru do lebky nebo proč počmárali stěny jeskyní svými obrázky. Zjistěte také pravdu o pravěkých megalitech a naučte se je odlišovat od koprolitů, neboli výkalů z doby kamenné. Dějiny nikdy nebyly tak děsivé!?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/2132/desive-dejiny-drsna-doba-kamenna-VUa-2132.jpg 3.9102
Literatura světová, Historie, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

The Savage Stone Age (1999)

Kniha Drsná doba kamenná

Tesinka_Laufey
28.06.2018

Úžasná knížky i ve chvílích, kdy si člověk potřebuje odpočinout od historických monografií a pomůže i při rychlém zopakování. Vtipy nejsou sice nějak hluboce promyšlené, ale když chce člověk vypnout...A určitě je to jedna z nejlepších knih, která dokáže navést ke studiu dějepisu.

Liliana2006
29.05.2018

Opravdu dobrá kniha, dost se mi líbila ale už ke konci. Ta první půlka knihy byla taková jak bych to napsala taková neučesaná. Jinak ale docela poučné a koho zajímají dějiny tak je pro něj tato kniha jako stvořená.

Vidlička
17.10.2017

Dle mne gradiózní počin, jak spráťatům přiblížit historii skutečně, ale skutečně fťypnou formou. Gratulace.

hroneczek
26.09.2017

Knihu jsem četla kdysi na základní škole, moc už si nepamatuji o čem byla, tím pádem pro mně neměla nějaký hlubší význam.

TessDragon
09.09.2012

Děsivé dějiny - zajímavá a vtipná knížka v 1.Celou sérii jsem si zamilovala. ;)

Karter9899
28.09.2011

Nejlepší knihy jsou-děsivé dějiny a další

rusalka1
21.07.2011

skvelé spríjemnenie nudnej histórie.. celá edícia je vynikajúca :)

Terry Deary

Terry Deary