renata67 renata67 komentáře u knih

Čajová dívka z Kolibříkové ulice Čajová dívka z Kolibříkové ulice Lisa See

Knížka se četla tak nějak sama.

28.07.2023 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Čekala jsem od knihy víc, sice jsem ji dočetla, ale nějaké extra nadšení se nekonalo. Od autorky jsem četla lepší knížky.

31.08.2020 3 z 5

Pařížská knihovna Pařížská knihovna Janet Skeslien Charles

Nemohla jsem se do knihy začíst, dočetla jsem ji, ale nebyl to můj šálek kávy. Jen konec byl zajímavější a právě díky tomu konci dávám hvězdičku navíc.

29.05.2022 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Prvnímu dílu se kniha nevyrovná, ale přesto je čtivá a určitě lepší než druhý díl

10.01.2019 4 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Favoritkou u mě i po přečtení téhle knihy zůstává Než jsem tě poznala. Ničím zvláštním mě kniha neoslnila. Četla se dobře, ale bylo to takové jednoduché odpočinkové čtení.

21.08.2016 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Dlouho jsem se prokousávala, než mě kniha začala bavit. Závěr se mi nelíbil.

22.11.2015 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Četla jsem Zmizelou a teď Temné kouty. Temné kouty se mi četly rozhodně líp, než Zmizelá. Pro mě byly čtivější.

04.01.2016 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Trvalo mi nějakou dobu, než mě kniha vtáhla do děje. Četla jsem od autorky už lepší knihy. Když se člověk prokouše začátkem a zorientuje se v postavách, tak se začte. Nakonec jsem se od knihy nemohla odtrhnout, i když konec byl na můj vkus až moc překotný.

29.03.2015 4 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Četla jsem toho od Sparkse hodně a tato kniha mě na rozdíl od jeho ostatních knih příliš neoslovila, zvláště první část byla nudná, druhá příliš "přeslazená". Sparksovi knihy mám ráda, ale tahle mi opravdu nesedla.

14.02.2015 3 z 5

Příliš mne kniha nezaujala

04.10.2013 3 z 5

Tomík na cestách Tomík na cestách Tomáš Vejmola

Příjemná, oddechová knížka

06.08.2019 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Čekala jsem od knihy víc, předešlé knihy autorky byly dle mého názoru mnohem čtivější.

09.09.2018 3 z 5

Jana Jana April Lindner