Readerlady

Kluk odvedleKluk odvedleKasie West

Tohle je prostě naše Kasie West. Za mě nejlepší spisovatelka dívčích románů. Líbí se mi že tam občas připlete i vážné téma a vy si její knihu užíváte o to víc. Měla jsem malinko obavy ohledně hlavní hrdinky Charlie. Protože já nošení šatů miluju a fotbal jsem s klukama nehrála. Ale nakonec jsem si ji zamilovala stejně jako ostatní hrdinky od Kasie West. Miluji ty její bláznivé rodiny. Takže rozhodně vám tuhle uculenou jízdu můžu doporučit. (No vlastně jsem i uronila pár slz) Ale je to boží !!!!!!

Začít znovuZačít znovuMona Kasten

Za mě to bylo úžasné. Mona Kasten píše čtivě (knihu jsem přečetla za den).
Očekávejte od téhle knížky velkou slaďárnu❤❤. Ale na takovou která je moc klišé. Oba hrdinové si toho zažili hodně ( a nemyslím tím překrásné chvilky)! A vy jim prostě od samého začátku, ten happyend ( v který doufáte), přejete. Opravdu moc!!!
P.S. Taky jste po knize měli potřebu, aby vám někdo řekl Brepto?

Pýcha a předsudekPýcha a předsudekJane Austen

Tak tohle byla moje první Austenová. Musím říct že se mi neskutečně moc líbila.
Moji spolužáci nečtou vůbec a do klasiky by se nepustili ani náhodou!
Já jsem ale v tomhle ohledu úplně jiná než oni, čtení je pro mě vším a klasiku jsem si strašně moc přála vyzkoušet. A protože miluju romantiku, Austenová byla ta nejlepší volba. Styl psaní Jane Austenové je jedinečný. Je takový lehký, milý a kouzelný. Není to kniha napínavá u které byste si nehty kousali, ale i přesto čtete dál. Jane Austenová mě svým psaním úplně paralizovala. Nechala jsem se unášet, bylo mi jedno co se děje, chtěla jsem jen být v Longbournu, Pemberlei nebo na plese. Protože byla škola tak jsem si knihu kouskovala ale to vůbec nevadilo. Odpoledne a před spaním jsem si četla, v noci jsem usínala s nádhernými pocity z knihy. Na konci knihy jsem hodně pištěla nadšením a měla spoustu motýlů v břiše. Pýcha a předsudek je nádherná klasika kterou si musíte přečíst!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️

NavždyckyNavždycky. Nofreeusernames (pseudonym)

Tohle je naprosto boží dívčí román! ????????♥️ Já se culila, smála se, zlobila se ( na Mei), ale i za to jsem ráda. Myslím že by to nebyla jízda kdyby se Mei chovala rozumně ????. Mei, Travis, Liam i Ava, byli úžasní hrdinové. Zkrátka naprosto boží román, se super postavami, dávkou čokolády, humoru a narážek na filmy, jak pro armádu. Vsadím se že i vy se po téhle knize, nebudete schopni vyjadřovat jinak než slovem boží. Jo a přečtěte si bonusovou kapitolu ta je nej.

26.12.2020

Zlodějská přísahaZlodějská přísahaMary E. Pearson

Myslím si že tahle série rozhodně stojí za přečtení. Já ji miluji. Duologie o lásce zlodějky ke králi ( Patrei). Charaktery jsou tady opravdu překrásně vykreslené. Moc se mi líbí jak postavy odhalují svou minulost. Navíc v prvním díle máme i hate love. Na hate love já opravdu ujíždím. Máme tu ale i intriky. Které já mám ráda, ale když je tam intrik, politikaření, válčeni moc, tak to nejsem schopná dočíst. To ale není tenhle případ! Tady to bylo špičkově vyvážené. No co k tomu dodat! Já to zbožňuji. ❤❤❤❤❤❤❤

23.11.2020

ObsidioObsidioAmie Kaufman

Tak jo rozhodla jsem se napsat tenhle typ komentáře: ten který všichni přeskočí protože bude zatraceně hodně dlouhý.

Sérii Akta Illuminae jsem si chtěla přečíst hlavně proto že moc nečtu scifi. A druhým důvodem bylo grafické zpracování. Ne vážně! Viděli jste to? Vždyť tahle série je díky tomu unikátní!!! Je to něco nepopsatelného. Vždyť já bych jí byla schopná mít doma jenom kvůli listování !? No a děj to teda bylo něco! Válečné filmy a třeba Star Wars u toho já fakt trpím ale tohle? To mě uchvátilo stejně jako všechny nadšence Star Wars a válečných filmů. Ale spíš kvůli hrdinům. Co na nich bylo tak úžasného? Byli to prostě lidští hrdinové, neměli žádné super schopnosti, nebylo jim úplně jedno že někoho zabili. Vztahy tady jsem prožívala naplno. Prostě to bylo hrozně realistické. Boj o přežití. Amy i Jay psát umí.
Kromě lidí tu máme i počítačový systém SPIRO a ten je fakt něco!
Nejsem dobro.
Nejsem ani zlo.
Nejsem hrdina.
Nejsem padouch.
Já jsem SPIRO.
O téhle sérii by se taky dalo říct že je a není vulgární. Protože sprostá slova jsou začerněná ⬛. Tyhle věty co vymysleli Amy a Jay tuhle sérii opravdu vystihují.
To, co se stalo tady na Kerenze, není jen příběh o boji jedné korporace s jinou. Je to příběh lidí, kteří byli polapeni uprostřed toho boje.
Pro mě to byla nesmírně emotivní, úžasně zpracovaná, napsaná a dech beroucí série.
Přišel čas na potlesk! A potlesk dál zní.... A dál.... No tak! Buďte trpělivý a nechte mě dotleskat! Fajn hotovo. Dech beroucí série. No tak nic. Dusícího smajlíka tu nemají.
Miluji to ????????????????????????

25.10.2020

To bylo tvé jméno. 01To bylo tvé jméno. 01M. Šinkai (pseudonym)

Přiznávám že anime jsem odjakživa nesnášela, to mě ale nedonutilo nepřečíst si tuhle mangu. Na začátku jsem si říkala, ježiš co jsem to zase koupila! Ale postupně jsem si začala tuhle mangu zamilovávat. Dokonce ani styl kresby mi nepřipadal tak divný jak jsem si o něm vždy myslela. Začal se mi překvapivě i líbit. Poznejte tuhle milou mangu o spojení dvou lidí, japonské kultuře a o tom že i dva nejodlišnější lidé, spolu mohou vycházet nebo dokonce se mít rádi.

27.09.2020

Město nebeského ohněMěsto nebeského ohněC. Clare (pseudonym)

No teda, byla jsem nadšená z tolika stránek u této knihy ( bichle já zbožňuji). A vůbec to nebylo zdlouhavé. Na konci jsem hledala další stránky. Říkám, kde jsou další díly nebo stránky?!
U posledních kapitol jsem hodně brečela. Já bláhová jsem si touhle sérií nebyla jistá!!!! Miluju to.Všechny postavy si musíte zamilovat. Svět je úžasný. Vztahy jsou zde hluboké. Lásky je tu dost!! Vždy skvělá zápletka. Konce Cassandry Clare mi vždycky vzaly dech. Už teď se mi po všech strašně stýská. Zkrátka a dobře tuhle sérii MUSÍTE MÍT!!!
Rozhodně můžu víc než doporučit!

17.07.2020

KráskyKráskyDhonielle Clayton

Tahle kniha mě naprosto šokovala. Je perfektní. Ponořte se do světa luxusu, krásy, krutosti a zla. Jasně říkáte si podle tohohle popisu to musí být strašně ponuré. Ale nebojte najdete tam i lásku a pravé přátelství. Bezhlavě jsem se zamilovala do všech postav a propracovaných detailů.Zamilovala jsem se do hlavní hrdinky Camellie. Odvážné laskavé a tvrdohlavé. Mé srdce taky patří její věrné nejlepší kamarádce Amber.Taky jsem se zamilovala do kluka jménem August. On se zdál být tak vtipný. Ptáte se zdál ? No jen si to přečtěte. No a pak je tam úžasná záporačka princezna Sophia. Které jsem skoro v každý moment měla chuť ,, zakroutit krkem ". Tahle kniha se od všech knih které jsem četla nehorázně moc liší. V téhle knize nenajdete obyčejnost ani nudu. Zkrátka tuhle knihu musíte mít. Pokud zrovna váháte u pokladny, okamžitě ji kupte ! Pak mi ještě poděkujete. Všem kteří tuhle knihu mají přeji příjemné čtení, doufám že na ni budete mít stejný názor jako já.

16.03.2020