raty raty komentáře u knih

Podivné hry Podivné hry Nora Roberts

Když jsem si půjčovala Podivné hry, netušila jsem, že jsou to dvě "Harlekýnky" vydané v jedné knize.
Ale bylo to pohodové a odpočinkové čtení.

11.04.2013 4 z 5

Králův dluh Králův dluh Vlastimil Vondruška

Edici "Hříšní lidé Království Českého" jsem si oblíbila. Přečetla jsme všechny knihy postupně, jak vycházely. Tato nijak nevybočuje z řady. Klidné čtení a jako bonus popis doby, ve které se příběh odehrává.

04.04.2013 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Jako každá kniha od Nesba. Trochu pomalejší začátek a ke konci se od knihy nedá utrhnout. Jen doporučuji číst knihy v pořadí, v jakém vyšly. Četla jsem nejdříve pozdější příběhy (Pentagram, Spasitel a Sněhulák) a není to úplně ideální.

02.04.2013 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesba. Hurá, další autor a hlavní postava, kteří mě baví a ráda si přečtu i další knihy.

22.03.2013 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Úžasný příběh. A konec mě úplně dostal. Můžu jen doporučit.

Podivná svatba na Lichnici Podivná svatba na Lichnici Vlastimil Vondruška

Kniha se mi moc líbila, jako všechny z řady Hříšní lidé Království českého.

18.03.2013 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Pro mě nejlepší kniha od této autorky. Napínavá až do konce. Zajímavé prostředí.

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Nudný začátek? Pro mě určitě ne. Kniha mě bavila od začátku až do konce. Už se těším na další.

18.03.2013 5 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Pohádky o "princích a princeznách" pro velké holky? Proč ne když jsou dobře napsané.

15.03.2013 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Dost dobré. Třetí kniha, kterou jsem od tohoto autora četla a určitě ne poslední.

11.03.2013 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Pro mě nejlepší ze zatím vydaných. Uvěřitelné, napínavé a při tom nepřehnané až do konce.

08.03.2013 5 z 5