Rapeh Rapeh komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Kniha se s filmem nedá srovnat. Je daleko lepší a zábavnější

22.08.2023 5 z 5

Krásná fantasy kniha a pomalu již klasika. Autorka nezklamala

22.08.2023 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Návrat ke klasice, s filmem se nedá srovnat, kniha je prostě kniha

19.07.2023 4 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Kniha mne utvrdila v názoru na krále Charlese a Camilu, neodvažuji se soudit zda to psal sám nebo ne. Domnívám se že kdyby žila Lady Diane vše by bylo jinak

19.07.2023 2 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Klasika. Nádherná kniha, plná kouzel a dobrodružství

27.06.2023 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Odpočinek, relax, to jsem potřebovala a kniha to splnila.

24.06.2023 3 z 5

Jednou nohou v hrobe Jednou nohou v hrobe Dominik Dán

Zase dokonalá kniha od Dána. Poslouchám audioknihu a vůbec nevadí že je to slovensky

24.06.2023 4 z 5

Zamilujte se do angličtiny Zamilujte se do angličtiny Bronislav Sobotka

Skvělá kniha pro někoho kdo neustále začíná s cizím jazykem

13.06.2023 4 z 5

Na podpätkoch Na podpätkoch Dominik Dán

Opět dokonalý Dán. Docházejí mi slova jak autora a knihu hodnotit. Popisovat děj je skoro kopírování předchozích komentářů. Pokud sáhnete po knize od Dána prostě neuděláte chybu.

12.06.2023 4 z 5

Dvakrát za uherský rok Dvakrát za uherský rok Christina Lauren

Od autorky jsem očekávala víc. Odechova četba s klasickým příběhem.

12.06.2023 2 z 5

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Moje první kniha od autorky. Knihu jsem poslouchala a několikrát se mi stalo že lidé v MHD na mne koukali jak na debílka když jsem se křenila u rozhovorů Andrýska a Ronyho. V dnešní době není Ela výjimečnou osobností, ale začátkem 90 let určitě byla průkopnicí.

05.06.2023 3 z 5

Mačacia stopa Mačacia stopa Dominik Dán

Opět skvělý Dan.

20.05.2023 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Poslouchala jsem audioknihu. Lepší ale bylo číst knihu

20.05.2023 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásná kniha s nečekaným koncem

20.05.2023 4 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

S každou další knihou od Doninika Dána je těžší vymýšlet nové komentáře. Knihy jsou prostě super a popisovat dějovou linku je opakování předchozích komentářů

27.04.2023 4 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Dominik Dán

Opět skvělý Dominik Dán. Kniha se poslouchala skvěle. Příběh je jako vždy zajímavý.

21.04.2023 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Uzavření série. Příběh byl ale že všech nejslabší.

20.04.2023 2 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Sice jsem knihu přečetla jedním dechem, ale Eastona bych vzala a propleskla. Opět má kniha otevřený konec. Nemohu se dočkat jak to dopadne.

17.04.2023 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Příběh plný zvratů. Ella má vliv na všechny Royaly.Kniha přečtena za jedno odpoledne. Baví mne celá série a jsem zvědavá jak to celé dopadne. Krásné odpočinkové uniknutí od reality ( což knihy mají dělat).

15.04.2023 4 z 5

Noční brána Noční brána Peter May

První setkání s autorem, kniha mne velmi zaujala. Překvapilo mne že ani tak neprahnu po tom zjistit kdo je vrah, ale nemohu se dočkat rozuzlení příběhu z druhé světové války. Vůbec nevadilo, že jsem předchozí knihy zatím nečetla.

14.04.2023 4 z 5