Zamilujte se do angličtiny

Hello my dear future readers! Jsem Broňa, nadšený učitel angličtiny z Brna, který pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny a rád bych vám představil svoji novou knihu. Možná vás to překvapí, ale od malička jsem nesnášel školu. Asi proto, že mi vůbec nešla. Zvláště pak jazyky. Každý diktát za 5. Návrh na přestup do zvláštní školy. Dyslexie. Osm let němčiny a v hlavě prázdno. V 18 nastupuji jako dělník do fabriky a mám radost, že se už nemusím nic učit. End of the story. A víte co? Nakonec jsem vystudoval angličtinu na vysoké, s červeným diplomem, udělal si certifikát CPE a dal ho na Pass A, což je ta nejvyšší úroveň angličtiny, kterou v Cambridge měří. V létě jsem pak několik let po sobě učil angličtinu v Oxfordu a v Londýně jsem získal nejvyšší neuniverzitní globálně uznávanou kvalifikaci pro vyučující anglického jazyka DELTA. Učím jako externista na Masarykově univerzitě, školím učitele a mám největší YouTube kanál v ČR zaměřený na angličtinu, stejně jako nejstudovanější online kurz angličtiny u nás....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478452/big_zamilujte-se-do-anglictiny-Ayk-478452.png 4.851

Kniha Zamilujte se do angličtiny

Lubošovo

Ačkoliv je tahle kniha spíš jen takový "rozcestník" na cestě za kvalitní angličtinou, vřele ji doporučuji. Autor do ní nacpal tolik tipů, odkazů a zajímavostí, že si na své přijde jak začátečník, tak i člověk, který se jazyk učí mnoho let. Vzhůru do ní ;)

kleozpatra

Což o to, do angličtiny už jsem zamilovaná dávno. Ačkoli se jí snažím léta dostat na kobylku, ona se nechce dát. Potvora jedna. Každopádně, Broňo, jsi nej a tvá neutuchající podpora a nadšení inspirativní very mač.

momo01

Mediální masáž mě neminula, nicméně neodradila, a tak mi tato novinka v knihovně hnedle padla do oka. Původně jsem si ji půjčila jen k prolistování, nakonec jsem ji komplet přečetla, inspirovala se vícero odkazy a nakonec se i nakopla k oprášení své zakrnělé angličtiny. Takže za mě super.

veronika9761

Nejgenialnejsi knizka o uceni anglictiny, zvlast pro vystavene vecne zacatecniky. Diky Brono!

Beabooks

Kniha je přehledně rozdělena na kapitoly věnující se poslechu, čtení, psaní, výslovnosti, slovní zásobě, gramatice a tak dále. V každé kapitole se dozvíte, jak na to, pobavíte se vtipnými historkami a pak vás čeká výčet nejlepších webovek, aplikací i youtube kanálů, kde si danou dovednost procvičit.

Řekla bych, že kniha je přímo explozí všemožných rad a tipů. A kdo vyzkouší alespoň něco z nich, zjistí, že učení se nemusí být nudné biflování slovíček bez kontextu. Ať už je vaše úroveň znalosti jakákoliv, máte konečně příležitost udělat opravdu výrazný pokrok a udržet si ho napořád.

Alethea_k

Díky knížce jsem dostala okamžitě chuť studovat (nejen) angličtinu. Autor přichází se skvělými tipy jak na to a jeho osobní příběh mi dodává naději, že když budu chtít, dokážu se naučit (téměř) cokoliv.

elenai

This book is nothing but great! Pardon, nechala jsem se unést nadšením, které u mně čtení této knihy vyvolalo. Angličtinu se učím už dlouho, pár let jsem cítila, že jsem na tom byla fakt dobře, ale jakmile člověk jazyk nepoužívá... Zkrátka jsem pěkně zlenivěla a ta úroveň šla dolů. Ale řekla jsem si, že to tak nenechám, přečetla si Broňovu knihu a hned jsem šla na to. V některém z komentářů přede mnou je zmíněno, že je Broňa moc afektovaný. Já nemůžu souhlasit, on tou angličtinou zkrátka žije a ta euforie z něj tryská jako z hasičské hadice. Všechny své rady, nápady a tipy, ale také neúspěchy přetavil do necelých tři sta stran textu, které se čtou skoro samy. Vím také s jistotou, ze jsem objevila skvělého pomocníka k učení de facto jakéhokoliv cizího jazyka, ale angličtina samozřejmě převládá. :-)

LenkaDv
10.12.2021

Super pomocná kniha nejen pro studenty angličtiny. Spousta skvělých tipů a praktických rad.