Ranuncul Ranuncul komentáře u knih

Krajina nočních jezdců Krajina nočních jezdců František Niedl

Pro mě trochu zklamání,v ději nic nového,jen stále doprovázení kupeckých karavan.Nejlepším dílem byl zatím ten třetí.Snad se to v případném dalším díle někam posune.Příjemně překvapil Oldřich z Rožmberka.

13.07.2015 3 z 5

Ulička hanby Ulička hanby Vlastimil Vondruška

Pěkná kniha.Jen mě strašně vadilo Sabinino oslovování Adámku!To je spíš jak na malé dítě.

08.07.2015 3 z 5

Není římského lidu Není římského lidu Jarmila Loukotková

Kniha byla ze začátku docela dobrá,ale čím blíž ke konci,tím víc mě nudila.Znovu ji číst rozhodně nebudu.

30.06.2015 3 z 5

Korneliina válka Korneliina válka Regina Andrásová

Perfektní knížka,výborně napsaná,čte se sama.Všem,které zajímá toto téma doporučuji.

24.06.2015 5 z 5

Sekera z bronzu, rouno ze zlata Sekera z bronzu, rouno ze zlata Juraj Červenák

Nebylo to špatné,ale zřejmě se k této knize vracet nebudu.Bylo to trošku něco jiného než na co je člověk od autora zvyklý.

21.06.2015 3 z 5

Drsný je zákon mé země Drsný je zákon mé země Tore Kvaeven

Jedna z nedočtených knih,snad někdy jindy.Nechytla mě.

05.06.2015 1 z 5

Červený obojek Červený obojek Jean-Christophe Rufin

Docela fajn kniha,spíš opravdu taková delší povídka.

05.06.2015 3 z 5

Císařský oheň Císařský oheň Robert Lyndon

Váhám,jestli mám dát tři nebo čtyři hvězdičky.Kniha je dobře napsaná,ale nelíbila se mi tolik jako první díl.Ten byl opravu super,už jen pro to,kde se odehrával.
A ten konec.Jasně otevřené pro další dobrodružství.

21.05.2015 3 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Přečteno asi do 40 stránky.Ve výrobě asi slepili dvě knihy dohromady.Do té 40.stránky docela zajímavé,potom nějaká kokotina o Ježíši.Na dvou posledních stránkách dopadli vraha.Ztráta času.

16.05.2015 odpad!

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Kniha by klidně mohla mít tak o 200 stránek míň.Ani se nedivím hlavní hrdince,že se rozhodla,tak jak se rozhodla.Další díly asi číst nebudu.

13.05.2015 2 z 5

Ao - medvědí muž Ao - medvědí muž Marc Klapczynski

Příjemná knížka,žádné těžké čtení.

04.05.2015 3 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Libilo se mi asi míň než první díl,moc mě nechytlo prostředí Prahy.Předchozí díl převážně v horách byl lepší.Ale i tak se těším na další díly a knihy tohoto autora.

26.04.2015 3 z 5

Glencoe Glencoe Charlotte Lyne

Pro mě zklamání.Tak dobrý nápad a tak aspoň pro mě špatně zpracovaný.Ani jedna sympatická postava.

23.04.2015 1 z 5

Zimní palác Zimní palác Eva Stachniak

No nic moc,zklamání.

16.04.2015 2 z 5

Růže z Yorku - Láska a válka Růže z Yorku - Láska a válka Sandra Worth

Mě se kniha obsahově docela líbila,akorát ten překlad byl takový kostrbatý.Rozhodně to byla šílená doba.

10.04.2015 3 z 5

Krajina nočních jezdců Krajina nočních jezdců František Niedl

Již v prodeji:-).

10.04.2015 3 z 5

Vdovin průvodce sexem a randěním Vdovin průvodce sexem a randěním Carole Radziwill

Kniha se mi dobře četla.Nemyslím si,že by to bylo nějaké super dílo,ale pro mě to byla přijemná oddechovka.

08.04.2015 3 z 5

Dračí carevna Dračí carevna Juraj Červenák

Nelíbila se mi tolik jako první díl,ve kterém bylo mnohem více vtipných momentů.Ale zase mě nadchlo zakomponování postavy Baby Jagy a dalších pohádkových postav.To bylo fakt super.
Po přečtení posledního dílu Bíla věž si myslím,že Dračí carevna měla být jako poslední.Měla začínat putováním za Babou Jagou a končit koncem Bílé věže.

27.03.2015 4 z 5

Vraždy s monogramom Vraždy s monogramom Sophie Hannah

Začátek strašný,myslela jsem,že nepřečtu ani do půlky.Naštěstí asi po padesáti stránkách se to zlepšilo.Ale bohužel opravdu hodně zdlouhavé a zbytečně opakování už
zjištěných věcí.Kdyby to bylo tak o 100 stránek kratší,tak by to mělo i větší spád.

21.03.2015 2 z 5

Smolný rok Smolný rok Joshilyn Jackson

Mě tato kniha nezaujala,skončila jsem v půlce.Ne kvůli tomu,o čem to bylo,ale jak to bylo napsané.

13.03.2015 2 z 5