Vdovin průvodce sexem a randěním

Vdovin průvodce sexem a randěním https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180725/bmid_vdovin-pruvodce-sexem-a-randenim-Ubh-180725.jpg 2 22 8

Claire Byrneová, okouzlující 34letá newyorčanka, je provdaná za věhlasného sexuologa a spisovatele. Její manžel Charlie je skvělý, ale nevěrný. Je pevně přesvědčen, že láska a sex nemohou dlouho koexistovat a své románky se ani nenamáhá skrývat. Až mu jednoho dne spadne na hlavu bronzová socha... Po jeho smrti se Claire musí znovu najít. Během jednoho roku začne chodit k psychologovi, navštíví vědmu, zažije erotická dobrodružství, málo jí, příliš pije, chodí s hokejstou, milionářem i hercem. Během svého oplakávání Charliho smrti a hledání sebe sama zjistí, že má možnost najít něco většího, než měla dosud - opravdovou lásku. Lahodně inteligentní komedie à la Sex ve městě.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

The Widow , 2012

Tauriela
26.02.2020 odpad!

Věřím, že Carole Radziwillová je jistě dobrá spisovatelka. Ale toto...

Slibovala jsem si od knihy více, jelikož jsem se nechala zlákat jejím přebalem.
Během snahy o čtení jsem si uvědomila, že zkrátka nejsem panička z Manhattanu, za což děkuji!
Claire přišla o manžela- smutná zpráva. Poté nastává nudná část, kdy vdova řeší hlouposti a zbytečnosti, jako každá správná New Yorčanka.
Kdyby musela řešit finační starosti kolem pohřbu a splácení hypotéky, jistě by byla kniha o něco zajímavější, ale ne...
Sexu se nedočkáme ani v polovině knihy! Zato se dozvíme o profesích, které jsme dosud neznali- třeba botanomanistka. Jako vážně?
Prodíráme se rozhovory, kde se řeší jen další absurdity.
Móda pro psy na letošní sezónu? Ani omylem...
Když přijde na sex, je to děs! Takže jsem barbarsky přeletěla na závěr knihy, kouknula jsem s kým sexy vdova zůstala a knihu zavřela.

Celou dobu se nutím příběh dočíst, ale myšlenky mi unikají jiným směrem, tudíž své soustředění věnuji jiné knize.
Věřím ale, že své sympatie získá především u obdivovatelů Manhattanského života bohatých povalečů.

KatastrofaK
11.06.2018 4 z 5

No, mě to bavilo. Líbil se mi styl psaní. Hlavní postava se občas chovala jako trdlo bez mozku, ale kdo se tak občas nechová. Přišla mi dobře popsaná část, jak furt běhala za tím, co jí nemohl dát to co chtěla. Číst znovu to asi nebudu, ale je to čtivý a ve většině částech i zábavný.

bosorkalesni
22.11.2017 1 z 5

Po přečtení už vím proč jsem knihu koupila ve výprodeji levných knih :-) ale vážně. Americká panička ovdověla a na rozdíl od českých vdov, nejvíce řeší jak se zbavit "panenství "..... a není překvapení jak to dopadne. Za mě jedna hvězdička a nedoporučuji.

whiolet
21.11.2017 2 z 5

Autorka knížky Sex ve městě se musela dočista zbláznit, když se rozhodla vychválit do nebes tuhle knihu, no a já se musela zase dočista zbláznit, že jsem jí přečetla.
Byla to jedna nekončící nuda, o sexu se spíš jen mluví (a to ještě jen okrajově) než,aby se dělal.
Když si knihu nepřečtete rozhodně o nic nepřijdete.

MíšaS.
01.05.2017 2 z 5

Čte se lehce, ale nepřekvapí.

Acquenta
23.06.2015

Pohodové, vtipné čtení. Opravdu jsem se bavila :-)

Ranuncul
08.04.2015 3 z 5

Kniha se mi dobře četla.Nemyslím si,že by to bylo nějaké super dílo,ale pro mě to byla přijemná oddechovka.

Moniisek
28.05.2014 3 z 5

Kniha mě nijak nenadchla... stále sem čekala kdy mě něčím zaujme a bude mi aspoň trochu líbit a najednou konec... Nelíbil se mi ani způsob autorčiného psaní... Za mě 3hvězdy s odřenýma ušima :)

Autorovy knížky

Carole Radziwill
americká, 1963
2014  41%Vdovin průvodce sexem a randěním

Kniha Vdovin průvodce sexem a randěním je v