Ran Ran komentáře u knih

O dvanácti měsíčkách O dvanácti měsíčkách Božena Němcová

Kniha se mi četla velmi dobře a příběh je docela hezky vypointovaný. Styl psaní a vyprávění je velmi dobrý.

16.04.2020 4 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Kniha má velmi dobře umístěné zvraty v ději a výborný styl psaní a proto jsem si její čtení užila.

25.03.2020 4 z 5

Návrat Sherlocka Holmese Návrat Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Kniha se mi četla výborně a to díky skvělému stylu psaní a vyprávění. Všechny příběhy jsou velmi dobře vypointované a zvraty v ději nejsou přehnané a jsou velmi dobře umístěné.

22.02.2020 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Kniha se mi hodně líbila a začetla jsem se celkem rychle. I když má kniha netradiční formát a příběh je vyprávěn prostřednictvím spousty různých formátů dokumentů, tak pochopit děj nebylo problém.

06.02.2020 5 z 5

Nerozhodný drak Nerozhodný drak Kenneth Grahame

Kniha se mi hodně líbila a celý příběh je moc hezky napsaný. Všechny hlavní postavy jsem si oblíbila a kniha byla velmi dobře zakončená.

27.01.2020 5 z 5

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Audiokniha, kterou jsem poslouchala je skvěle namluvená. Příběh je skvěle napsaný a vypointovaný. Zvraty v ději byly velmi dobře umístěné a celkově se mi tato kniha četla výborně.

19.01.2020 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Kniha se mi nečetla dobře a styl psaní a vyprávění mě moc nezaujal.

13.01.2020 1 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Kniha se mi četla moc dobře a líbilo se mi jak autor zobrazil a kritizoval některé povahové vlastnosti lidí. Celý příběh včetně konce byl velmi dobře napsán.

11.01.2020 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha se mi četla výborně. Příběh a vývoj postav byl velmi dobrý. Líbilo se mi i to jak byl napsaný konec.

06.01.2020 5 z 5

Tokijský ghúl 3 Tokijský ghúl 3 Sui Išida (p)

Kniha se mi četla výborně hlavně proto, že grafika je skvělá a příběh je skvěle napsaný a vypointovaný.

04.01.2020 5 z 5

Trojitý gambit Trojitý gambit Ken Follett

Celkově se mi to četlo dobře. Líbil se mi autorův styl vyprávění a to kam byl děj zasazen.

29.12.2019 3 z 5

Loupežník Loupežník Karel Čapek

Kniha mě moc nezaujala a to i přes to, že autor má velmi dobrý styl psaní. Konec knihy mi přišel takový nijaký, neuzavřený a krátký.

23.12.2019 2 z 5

Kniha je od začátku do konce skvěle napsaná a vypointovaná. Poslech audioknihy byl velmi dobrou volbou, jelikož je výborně namluvená.

18.12.2019 5 z 5

Pětka opět v akci Pětka opět v akci Enid Blyton

Kniha je skvěle napsaná a vývoj postav je velmi dobrý. Je to hezký a dobrodružný příběh, jehož čtení jsem si užila.

09.12.2019 5 z 5

Případ Engleby Případ Engleby Sebastian Faulks

Příběh, který kniha vypráví je těžší a náročnější na čtení, jelikož probírá spoustu nelehkých témat. Celkově si myslím, že kniha určitě za přečtení stojí.

06.12.2019 4 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Příběh a postavy jsou výborně napsané. Děj je velmi dobře vypointován a obsahuje kritiku lakotnosti a chorobné touhy po penězích. Celkově to byl příjemný čtenářský zážitek.

23.11.2019 4 z 5

Asterix V-VIII Asterix V-VIII René Goscinny

Kniha má skvěle napsané příběhy a krásnou grafiku. Příběhy mají vtipné dialogy a všechny se mi četli výborně.

18.11.2019 5 z 5

Tygři z Mompracemu Tygři z Mompracemu Emilio Salgari

Celkově to je čtivý a dobře napsaný příběh, i když mi občas přišlo, že některé pasáže knihy mohly být více a lépe rozepsané.

13.11.2019 3 z 5

Detektivní hry (Deset malých černoušků, Past na myši, Neočekávaný host) Detektivní hry (Deset malých černoušků, Past na myši, Neočekávaný host) Agatha Christie

Celá kniha je velmi dobře napsaná a všechny tři hry jsou skvěle vypointované.

01.11.2019 5 z 5

Tři mušketýři I. Tři mušketýři I. Alexandre Dumas, st.

Kniha se mi četla velmi dobře a hodně se mi líbil styl psaní a vyprávění.

26.10.2019 5 z 5