Ran Online Ran komentáře u knih

Kniha je jedinečná svým stylem psaní a vyprávění, motivy a celkovým zpracováním. Její čtení jsem si hodně užila.

26.08.2023 5 z 5

Nimona Nimona Noelle Stevenson

Kniha má velmi netradiční kresby, které jsou moc hezké. Velmi krásný je i příběh, který se mi hodně líbil. Styl psaní a vyprávění byl výborný a četl se dobře.

02.07.2023 5 z 5

Princ Bajaja Princ Bajaja Božena Němcová

Kniha se četla velmi dobře a příběh byl vypointovaný. Styl vyprávění se mi libil. A celý příběh byl hezky zakončený.

08.06.2023 4 z 5

Lahodná jídla z jednoho plechu Lahodná jídla z jednoho plechu Sue Quinn

I když má text někdy divné věty, tak je velmi dobře napsaný. Recepty byly moc dobrou inspirací v tom, jak vařit v co nejmenším počtu nádobí.

23.05.2023 3 z 5

Bohové jadeitu a stínu Bohové jadeitu a stínu Silvia Moreno-Garcia

Kniha je nádherně napsaná a moc se mi libilo jak je protkaná mexickými legendami. Styl psaní a vyprávění je úžasný.

22.05.2023 5 z 5

Na kometě Na kometě Jules Verne

Děj byl bláznivý a velmi dobře napsaný. Byl čtivý a nebylo v něm zbytečně moc zvratů. Závěr byl sice chaotický, ale jinak velmi dobrý.

30.03.2023 3 z 5

Váš zakrslý králík Váš zakrslý králík Monika Wegler

Kniha má velmi dobrou myšlenku a záměr. Velkým plusem je, že se tu klade důraz na správné bydlení a třeba i to, že králík není jednoduché a levné zvířátko. Věty sice občas moc nedávaly smysl, ale jinak se kniha četla celkem dobře.
Avšak byla tu spousta věcí, se kterými jsem nesouhlasila. A podle mých zkušeností a znalostí tam spousta informací chyběla. A nejsem si jistá, zda-li to začátečníkovi něco dá.

29.03.2023 2 z 5

Jíme zdravě po celý rok Jíme zdravě po celý rok kolektiv autorů

Kniha má hezké a jednoduché recepty. Návody na recepty jsou velmi přehledně napsané. Na knize se mi nelíbilo rozdělení vzhůru nohama.

21.01.2023 4 z 5

Sága 2 Sága 2 Brian K. Vaughan

Příběh plynul moc hezky a celá kniha se četla výborně. Styl jakým je příběh vytvořen je skvělý a hodně se mi líbila i grafika.

21.01.2023 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Příběh se mi líbil. Je velmi dobře napsaný a vypointovaný. Celkově se mi četl moc dobře.

19.01.2023 5 z 5

Zvěrolékař na blatech Zvěrolékař na blatech James Herriot (p)

Kniha se mi moc nelíbila. Příběh a ani styl jakým byla kniha vytvořena mě moc nezaujal. Celkově si myslím, že by tyto historky zaujaly spíše jako dokument.

27.10.2022 1 z 5

Hvězdná kariéra Hvězdná kariéra Regina Bizzi

Kniha se mi líbila a byla moc hezky napsaná. Také se mi líbilo jaké bylo přátelství mezi hlavními postavami.

05.10.2022 4 z 5

Pit-Prop Syndikát Pit-Prop Syndikát Freeman Wills Crofts

Knížka se mi líbila a styl psaní byl dobrý. Problém byl v tom, že se příběh odvíjel neskutečně pomalu. A to místy udělalo příběh nudným a občas bylo těžké se na něj soustředit. Je to škoda, protože se tím se pohřbil dobrý příběh.

04.10.2022 3 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Kniha je unikátní svým zpracováním a pojetím. Styl psaní a vyprávění byl moc dobrý. Rychlost čtení byla stálá, až na pár míst, kde to trochu zpomalilo a zakolísalo.

25.09.2022 4 z 5

Šmouloplán a čtyři další příběhy Šmouloplán a čtyři další příběhy Pierre Culliford

Všechny příběhy v tomto komiksu se mi četli výborně. Byly moc dobře napsané a vypointované.

24.09.2022 5 z 5

Ostrov v ledových mořích Ostrov v ledových mořích Jean van Hamme

Styl psaní a vyprávění je úžasný a moc se mi líbil. Četl se moc dobře. Nic není extrémně přehnané a netlačí se na pilu. Závěr byl napsaný velmi hezky.

20.09.2022 5 z 5

Prázdniny Prázdniny Jan Balabán

Celá kniha je taková divná, ale ne takovým způsobem, že by se mi to četlo dobře. Celkově se mi příběhy nelíbily a sotva dávaly nějaký smysl.

19.09.2022 1 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Příběh byl napínavý a četl se velmi dobře. Zvraty v ději byly výborně napsané a umístěné. Hodně se mi také líbil styl psaní a vyprávění.

03.07.2022 5 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Kniha má skvělý humor a styl psaní. Ten byl příjemně rychlý a konzistentní skrz celý příběh. Příběh byl naprosto úžasný a vztah mezi oběma postavami se krásně vyvíjel.

28.06.2022 5 z 5

Šťastný princ a jiné pohádky (7 pohádek) Šťastný princ a jiné pohádky (7 pohádek) Oscar Wilde

Příběh byl velmi dobře vypointovaný a zvraty v ději byly umístěny na správných místech. Autor velmi trefně kritizoval špatné povahové vlastnosti lidí. Ale kniha mi moc nesedla a nelíbila se mi. Celkově se jedná o zajímavou sbírku povídek, na které je ale znát doba, kdy byla napsána.

24.06.2022 3 z 5