Šmouloplán a čtyři další příběhy

Šmouloplán a čtyři další příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90580/smouloplan-a-ctyri-dalsi-pribehy-90580.jpg 4 19 5

Šmoulové (komiks) série

Šmoulové jsou zpátky! Albatros pokračuje ve vydávání úspěšné řady komiksů o Šmoulech. V novém příběhu si Šmoulové postaví letadlo a zažijí s ním spoustu napínavých příhod. Jejich odvěký nepřítel Gargamel si však postaví také letadlo a začne letecká bitva… Sešit je doplněn čtyřmi dalšími veselými příběhy Šmoulí pamlsky, Maskovaný šmoula, Puppy a Šmoulové a Šprýmy Šmouly Šprýmaře.... celý text

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Aéroschtroumpf et quatre autres aventures , 2004

Ran
24.09.2022 5 z 5

Všechny příběhy v tomto komiksu se mi četli výborně. Byly moc dobře napsané a vypointované.

Atlantis
30.11.2020 3 z 5

Bohužel často dost infantilní. Šmoulové a jejich autor Peyo dokáží být i pro starší publikum (omrkněte třeba Černé šmouly), ale tady to bylo hodně dětské. Vtipy postavené na tom, že Gargamel zakopne, mne neberou.

Adel822
29.11.2020

Další šmoulí příběh z mnoha je fajn ale za mně není jeden z nejlepších.

darksterka43
18.11.2018

Další z knih,kterou jsem četla během velkého šmoulího boom

borknagar
08.11.2016 4 z 5

Šmoulové jsou moje dětství. Miloval jsem komiksy se šmoulama jako dítě a mám je rád i dnes, kdy šediny ve vlasech pomalu vyhrávají nad havraní černí. Pět kratších příběhů, které potěší, pobaví a vrátí čas zpátky do let, kdy vlastník sešitu šmoulů byl pan někdo!