Váš zakrslý králík

Váš zakrslý králík https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110850/vas-zakrsly-kralik-vase-zviratko-110850.jpg 4 9 4

Chcete pořídit dítěti na hraní malého králíčka? Pak je tato příručka vhodná právě pro vás. Je totiž určena pro celou rodinu. Můžete si nejprve vyzkoušet v testu, zda máte dostatečné znalosti o zakrslých králících. Neúspěch vás nemusí odradit, všechny potřebné znalosti načerpáte v knize. Dozvíte se, co všechno takový malý tvoreček potřebuje ke spokojenému životu, jak ho ubytovat, krmit a jak mu zajistit výběh. Zjistíte také, že není dobře králíku samotnému. Rodiče ocení speciální rubriku o vztahu dítěte a králíka a o řešení případných problémů.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Mein Zwergkaninchen , 2006

Ran
29.03.2023 2 z 5

Kniha má velmi dobrou myšlenku a záměr. Velkým plusem je, že se tu klade důraz na správné bydlení a třeba i to, že králík není jednoduché a levné zvířátko. Věty sice občas moc nedávaly smysl, ale jinak se kniha četla celkem dobře.
Avšak byla tu spousta věcí, se kterými jsem nesouhlasila. A podle mých zkušeností a znalostí tam spousta informací chyběla. A nejsem si jistá, zda-li to začátečníkovi něco dá.

LiKa00
14.03.2021 5 z 5

Skvělá kniha nejen pro začínající majitele těch chlupatých milovaných potvůrek. Vše moc krásně vysvětleno. Cením obrázky jako názorné ukázky, jak by to vše mělo vypadat. Je to moc pěkně napsaná knížka.

Pumpkin
27.02.2017 4 z 5

Druhá knížka o chovu králíčků co jsem zatím přečetla a musím říct, že tahle byla pro mně mnohem užitečnější a na informace bohatší :) a jsou v ní roztomilé fotečky králíčků :)

niki-chan
24.06.2016 5 z 5

Dobrá příručka pro všechny, kdo chtějí chovat a chovají zakrslé králíčky. Věnuje se všemu, od jídla a bydlení až po soužití králíků ve skupině

králíci

Monika Wegler