putpuda putpuda komentáře u knih

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Po delší době jsem se vrátila k této sérii.
Velice povedené, čtivé.
Sice jsem si nepamatovala úplně všechno, co se týkalo soukromého života Josepha, ale paměť jsem si docela rychle osvěžila ;)
Opravdu dobré.
Za mě vede z celé série "Řekni lituji"....to byl opravdu nářez.
Těším se na další pokračování.

24.04.2024 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Četla se velice dobře, ikdyž námět tuctový a myslím, že bylo všem jasné, jak toto dopadne ;)
Občas jsem měla vztek na Jodi, že sebou nechá tak orat, ale dopadlo to jak mělo.
Určitě doporučuji...

21.04.2024 4 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Moc se mi to líbilo, dobře se četlo, Diane Chamberlain je prostě tutovka a jedna z mých nejoblíbenějších ;)
Líbily se mi oba příběhy, jak Morgan , tak Anny,ikdyž ten byl samozřejmě napínavější..ke konci už se dalo tušit, jaké spojení mezi nimi asi bude. Moc pěkné poctěni, takže určitě doporučuji.
Těším se na další knihu :)

14.04.2024 5 z 5

Sophiin triumf Sophiin triumf Corina Bomann

Za mě velice povedená série. Moc se mi to líbilo. Třetí díl byl asi nejlepší, až mě to překvapilo, protože většinou je super první díl a potom už to jde z kopce... alespoň u knih totoho typu...
Docela by mě zajímalo, jestli Helena Rubinsteinová a "ta ženská" Ardenová byly opravdu takové fúrie ;)
Těším se na další knihy autorky a doufám, z budou stejně krásné.

27.03.2024 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Nějak se nemůžu rozhodnout, jak knihu ohodnotit. Moc jsem se na ní těšila a teď nějak nevím. Přečetla jsem jí docela rychle, četla se dobře, Reni i Daniel mi byli oba sympatičtí, docela rychle mi došlo, jak se bude příběh vyvíjet.....ale nějak to nebylo úplně ono....na sérii s Jude, která je naprosto výborná, to prostě nemá.
Ale určitě přečtu další díl, to je jasné ;)

14.03.2024 3 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Trochu jiný Bryndza ;)
Na knihu jsem se hodně těšila, zklamaná určitě nejsem, četla se dobře, i když samotný příběh byl takový zvláštní. Prostě něco jiného, než na co jsme zvyklí u autora. Není to nic extra, ale určitě stojí za přečtení.
Já osobně se víc těším na další díl s Erikou.

10.03.2024 4 z 5

Sophiiny sny Sophiiny sny Corina Bomann

Mě se moc líbil i druhý díl série, což se tak často nestává...už na mě doma čeká i třetí díl a předpokládám, že se mi bude líbit též..
Jsem moc zvědavá, jak dopadne hledání po synovi. Měla jsem nutkání nakouknout do třetího dílu, ale odolala jsem ;)
Teď prohodím zase nějakou detektivkou, abych byla víc natěšená...

05.03.2024 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Přemýšlela jsem o hodnocení a nějak se nemůžu rozhodnout.
Čtivé bezesporu, to pan Coben umí velice dobře! ;).
Ale nějak jsem se nedokázala úplně vžít do příběhu...ale konec me překvapil, myslela jsem, že to bude úplně jinak.
Předchozí jsem četla Chlapce z lesů a to se mi líbilo o trochu víc, takže dávám 3 a půl *

23.02.2024 3 z 5

Nikdy nezapomenu Nikdy nezapomenu Michel Bussi

Tuto knihu mám doma už nějakou tu dobu, tak jsem si říkala, že už ji musím konečně přečíst. Po Černých leknínech (což pro mě nebylo moc dobré čtení) jsem měla docela obavy.
Problém byl asi v tom, že mi vůbec nesedl Jamal. Ale vůbec....takže jsem se docela nutila číst dál. Ale jako styl je v pohodě,pan Bussi ho má prostě jiný, to mi nevadí. Příběh samotný mě taky docela bavil, ale prostě mi nesedl hlavní hrdina .... No což, tak třeba příště ;)

16.02.2024 3 z 5

Sophiina naděje Sophiina naděje Corina Bomann

Po delší době jsem sáhla po něčem jiném, než po detektivce a jsem ráda.
Moc se mi to líbilo. Čtivě napsáno, jako všechny knihy autorky, ikdyž je to trochu jiný styl , co se příběhu týče.
Měla jsem strach, aby to nebyla úplná slaďárna, ale naštěstí ne.
Dost se mi líbilo, že je v knize jedna z hlavních postav Helena Rubinsteinová. O kosmetický průmysl se až tam moc nezajímám, ale vyhledala jsem si onu dámu a přečetla si něco o jejím životě, takže mě kniha i něčím obohatila ;)
Vzhledem ke konci se dost těším na pokračování a jsem hodně zvědavá, jestli Sophia najde to, co hledá.....

08.02.2024 5 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Za mě velice dobré čtení. Hodně lidí tu píše, že jim vadily kapitoly z pohledu vraha....mě tedy zase bavily. Chvílemi mi ho bylo i líto. A i nutí k přemýšlení, jak vlastně člověka utváří okolí a to v čem vyrůstá.
Kdo je vrahoun je jasné celkem brzy.
Mě to moc bavilo. Bylo to dost napínavé a jestli je to nereálné? No v téhle době... člověk nikdy neví!
Já se moc těším na další díl této nové série...

27.01.2024 5 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Tak jsem se pustila do jednoho z letošních vánočních dárků ;)
No, docela jsem měla obavy, že to bude slabota, podle zdejšího hodnocení. Asi bych nenazývala úplně thrillerem, spíš dobrodružný akčňák...Nebyla to úplná topka, to určitě ne, ale mě to bavilo hned od začátku. V jedné recenzi
jsem četla, že Wilde je vyobrazen jako "kus syrového chlapa" ... no mě vytanul na mysli Brad Pitt v Legendě o vášni ;)
Ale jo, mě se to líbilo. Čtivé od začátku, ráda bych se teda víc dozvěděla , kde se Wild v těch lesích vzal....no a jak to bylo s Naomi mě nenapadlo. Nedávno jsem zhlédla na Netflixu seriál podle Smrti v zádech a mám ještě jeden vánoční dárek od Cobena, ale zase prohodím nečím jiným, abych se "nepřecobenovala" ;)

Za mě pořád nej Temné lesy a Chybíš mi

20.01.2024 4 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Tato detektivní série je prostě jedna z nej. Další díl opět skvělý a jsem moc ráda, že se Josii snad už povede dobře v jejím osobním životě. Mám radost z nového "přírůstku" ;)
Jsem zvědavá, co bude dál. A doufám že brzy!

11.01.2024 5 z 5

Rozlučka na ostrově Rozlučka na ostrově Lucy Clarke

Za thriller bych knihu určitě neoznačila.
Líbilo se mi to, bavily mě všechny postavy. Některá míň, některá víc. Možná bych víc "zapojila" Eda...a posledních pár stránek? Jako z románu ;)
Líbila se mi víc než Trosečníci, ale pořád u mě vede Poslední nádech...
Těším se na další knihu :)

28.12.2023 4 z 5

Dej si na ni pozor Dej si na ni pozor Samantha M. Bailey

Kniha se sice dobře čte, ale mě to přišlo zbytečně dlouhé...až to nebylo nijak moc napínavé. Ale konec mě tedy taky překvapil.
Mě se více líbila Na pokraji sil.
Dávám 3 půl *
Chtělo by to více možností (hvězdiček) při hodnocení ;)

23.12.2023 3 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Kniha mě skoro celou dobu hodně bavila, celkem napínavé to bylo, Amélie se mi líbila. Od druhé části "Zúčtování" jsem čekala něco jiného a ten konec ?! Ten to dle mého názoru pokazil. V podstatě se jen zrekapitulovalo to, co se opakovalo v posledních kapitolách.
No určitě se mi líbila víc, než poslední dvě knihy autorky, ale ten divný konec mě tak nějak připravil o celkový zážitek z knihy
Tak *** a půl ;)

15.12.2023 3 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Dlouho se mi nestalo, že jsem přečetla dva díly hned po sobě. Zlomené duše byly super čtivé, ale tento díl jsem zhltla za dva dny ..tedy spíše noci. A už dlouho jsem neměla tak divoké sny. Před chvílí jsem dočetla a musím říct, že to byl určitě nejdrsnější díl. Tedy prozatím.
Moc se těším na další díl.
To ale byla jízda!!!!

08.12.2023 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Výborné čtení. Tato série se mi stává závislostí ;)
Dostal se mi do ruky i další díl a ten už mám též přečtený.
To byla jízda!!!!

08.12.2023 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Skvělá záležitost!!
Tuto knihu a to nekecám, jsem koupila na bazaru za 12 Kč. Kniha jako nová, hned mě zaujala obálka. Neskutečně čtivé, napínavé, zamotané, postavy sympatické.
Jen doufám, že se brzy dočkáme dalšího dílu s Robyn. Moc se těším!

26.11.2023 5 z 5

V příboji pochyb V příboji pochyb Lindsay Marcott

Docela mě překvapilo nízké hodnocení. A odpad? To si myslím, že je zbytečné....jsou mnohem a mnohem horší knihy.
Mě se to tedy velice dobře četlo ( ikdyž delší dobu, skolila mě chřipka) a chytlo mě hned od začátku. Trochu jsem nechápala ty kapitoly s Beatrice, ale jen že začátku. Potom už to dávalo smysl. Tak trochu červená knihovna s trochou napětí a tajemna....ale co! Mě to bavilo ;)

20.11.2023 4 z 5