Sophiiny sny

Sophiiny sny https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494227/bmid_sophiiny-sny-gan-494227.jpg 4 45 13

Barvy krásy série

New York, 1932. Sophia nečekala, že bude zase šťastná. Když přišla v Paříži o dítě, byla zoufalá. V New Yorku ale rozkvete. Nabídka charismatické majitelky kosmetické firmy Elizabeth Ardenová jí poskytne nečekanou šanci. Znenadání se Sophia ocitne uprostřed „pudrové války“, která zuří mezi Elizabeth Ardenovou a Helenou Rubinsteinovou. Najednou je ohrožena její láska, budoucnost a štěstí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sophias Träume , 2020

putpuda
05.03.2024 5 z 5

Mě se moc líbil i druhý díl série, což se tak často nestává...už na mě doma čeká i třetí díl a předpokládám, že se mi bude líbit též..
Jsem moc zvědavá, jak dopadne hledání po synovi. Měla jsem nutkání nakouknout do třetího dílu, ale odolala jsem ;)
Teď prohodím zase nějakou detektivkou, abych byla víc natěšená...

Knihomura
07.02.2024 3 z 5

Takové rozvláčné.

zimolka
06.01.2024 3 z 5

První díl byl o hodně lepší. Třetí si přečtu asi už jen pro to ,abych věděla jak vše dopadne.

cérka
15.08.2023 3 z 5

Pokračování příběhu o nadějné chemičce Sophii mě ničím neoslnilo, nenadchlo a ani moc nebavilo. Příliš mnoho slov na proběhlý děj (autorka zřejmě dostala zadání na tři knihy a došla invence). Sophie zcela ztratila svou živočišnost, dravost a zklamala i na poli rodičovském. Škoda!

LéňaM
12.08.2023 4 z 5

Pěkné oddechove čtení.
Kniha se četla dobře i když byla trošku slabší něž první díl.

Renatecka
28.06.2023 3 z 5

Příjemné čtení, jenom jsem čekala, že se Sophie trochu dopátrá svého syna.

Paja1709
19.05.2023 5 z 5

Druhý díl ze série a opět krásně napsaný příběh. Musím, ale říct ze první dil byl pro mě trochu víc napinavejsi.

anovy64
18.05.2023 5 z 5

I druhý díl je velice čtivý a poutavě napsaný, i když asi o něco málo smutnější. Přesto se Sophia nevzdává a usiluje o své životní štěstí. Jsem zvědavá, jak se její životní cesta završí v třetím díle a jaký osud autorka přichystala pro Sophiinu přítelkyni Henny.

Szilvia1
13.05.2023 4 z 5

Druhá část série je pěkná,ale i trošku smutná.Sophie zažije dost rušné roky,ale dostihne ji i láska.Tato druhá část byla trošku napínavější než první díl,a těším se až přečtu i poslední díl.

zuzana2599
28.04.2023 5 z 5

Závěr příběhu mě skvěle navnadil a nalákal na pokračování a já se tedy už těším na poslední díl série. Román se mi líbil, stejně tak jako první část, je napsán velmi lehce a nenáročně, ale přitom se krásně čte, nenudí a příběh čtenáře potěší i pohltí.
Děj románu se odehrává v třicátých letech dvacátého století v New Yorku, ale také v Paříži a v Německu. Opět sledujeme osudy Sophie, která připlouvá do Paříže, aby pátrala po svém synovi, její práci pro Elizabeth Ardenovou, která ohrozí i její lásku a budoucnost, ale i smrt její matky, kterou Sophie snáší těžce...
Brzy se pustím do závěrečného dílu a jsem zvědavá na další životní cestu naší hrdinky !

petronella1
05.02.2023 5 z 5

Na druhý díl jsem se hrozně těšila a nezklamal. Už se nemůžu dočkat závěrečného dílu.

Květi62
05.01.2023 5 z 5

Sophia Krohnová si chce splnit své sny. Ale zjistí, že "Život není vždycky snadný. Obzvláště pro ty, kteří ho žijí. Najít správnou cestu je těžké." Ale Sophia je silná. Jde za svými sny, hledá si práci svých snů, nechce se vzdát své naděje. Nachází lásku a snad i štěstí, ale stále jí něco chybí...
Corina Bomann umí, její knihy se čtou velice dobře. A konec zase zůstává otevřený, takže se již těším na poslední část série, která vyjde v květnu.

ikul
13.12.2022 5 z 5

Na druhý díl Barev krásy jsem se těšila a musím říct, že mě nezklamal. Osud Sophie projde opět změnami a zdá se, že by mohla konečně najít štěstí. Ale kdoví.