ptoček ptoček komentáře u knih

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Ze začátku se knížka strašně vlekla, pořád dokola se řeší zavření Shay do školy, jestli je správné, není....po prvních vraždách se to rozjelo, upřímně mě ani ve snu nenapadlo kdo vraždil, za to bod k dobru, plný počet nedám, na oblíbenou Mo Hayder a její dokonale propracované detaily to nemá, ale rozhodně dobrý nápad, děj a rozuzlení

09.11.2015 4 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Jelikož je to Mo, tak dávám 4*, ale pro mě asi nejslabší knížka ze série...vůbec jsem se nedozvěděla proč pachatel sbíral kůže, proč zabil ony dvě ženy??? Konec prostě zvláštní, nedotazeny, na Mo slabé, čekala jsem víc.

25.10.2015 4 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Jedním slovem DOKONALOST :-) za 2 dny přečeno, nešlo přestat, napínavé, šílené...opět jsem chvílemi zapominala dýchat. V polovině knihy si člověk myslí že VÍ, a nakonec neví vůbec NIC. Šílené téma, mrazilo mě stejně jako v Pečovateli, Unesené, Rituálu a Panence.

10.10.2015 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tleskám a dávám zaslouženě plný počet!!! Skvělá knížka, od začátku do konce mě vtahla do děje, i když se prolíná hodně linií a postav, nakonec vše do sebe skvěle zapadá. Do poslední chvíle člověka napíná. Doufám že budou další a další případy Mii a Holgera :-)

08.10.2015 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Za mě opět 5 *!!! Mo mi prostě sedla, toto je 5.knížka a opět nezklamala :-) těším se ba další a hrozím se dne, kdy už od Mo nebudu mít co číst :-) k Rituálu - zajímavé téma, opět překvapive rozuzlení, husí kůže a mráz po zádech :-)

02.10.2015 5 z 5

Strach zemřít Strach zemřít Lisa Jackson

Strašně jsem se na novou knihu Lisy těšila, předchozí prectene knihy mě hrozně bavily a popisek sliboval skvělý thriller...a ouha...trvalo mi než jsem se začetla, strašně se to táhlo, přišlo mi že se po vrahovi ani nepatra, jen se čeká a místo toho se dozvídáme úplně nemastné, neslané, nezajimave info. Od poslední třetiny už jsem se i zacetla, kdo je vrahem mě ani nenapadlo, za to a za nápad s ledovými sochami palec nahoru. Ani by mi nevadilo ze tam plete Lisa romanek Alvarezove, ale bylo ho prostě moc. Tohle k thrillerum ani nejde přiřadit...asi jsem rozmazlena knížkami Mo Hayder, ale za mě 3 hvězdy a jsem hodně zklamaná

24.09.2015 3 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Četla jsem od Mo už Pečovatel, Unesená a Ostrov sviní a musím říct že po přečtení Panenky jsem se zase o kousek víc utvrdila v tom, že tahle Paní Spisovatelka to prostě umí! Kniha mě vtahla hned od začátku, bavil mě nádech tajemna, který se průběžně totálně rozbíjí ( - a to mě baví :-)) a samotný konec .... tušila jsem že "Věci nejsou takové, jaké se jeví" :-) ale že až takhle :-D prostě tleskam, Mo je skvělá a já jdu s chutí do další její knihy :-) za mě 5* stoprocentně!

11.09.2015 5 z 5

Utrpení neviňátek Utrpení neviňátek John Saul

První kniha od Saula - musím říct že se četla dobře, zajímavý příběh vtáhne čtenáře už od začátku, ale na pět hvězd to není - zklamal mě otevřený konec

26.08.2015 4 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Moje třetí kniha od Mo a musím jedním slovem - dokonalá :-) opět jsem od začátku nemohla dát knihu z ruky, četla do noci, šílený námět, konec jsem tušila ze se zvrtne, ale ne takhle :-) prostě Mo žeru a těším se na další její knížku, je to jako závislost :-)

14.08.2015 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Skvělá! Ten konec mě dostal :-) Čtivá, napínavá, nedala jsem ji z ruky :-)

03.08.2015 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Šílená!!! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, četla jsem v noci za svetla baterky pod perinou :-) šílena ale skvělá. Paradoxně mě ke konci nezajímal ten uchyl tak moc jako to jak to dopadne s Ewanem. Jdu na další knihu od Mo, tahle paní je moji novou závislostí :-)

23.07.2015 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Knížka se ze začátku četla velice dobre, rychle, byla jsem nadšená a napnuta...pak jako by uťal, ke konci se mi to zdálo už moc přitažené za vlasy. Za mě fajn příběh, fajn téma, čtive ale díky přehnanému rozuzlení nedám plný počet.

23.07.2015 4 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

Propojení s thrilleru s tajemnem mě bavilo, za 3 dny jsem knížku přečetla, nešlo se odtrhnout :-) moje první knížka Jacksonove a určitě ne poslední, za mě palec nahoru :-)

07.07.2015 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Moje první knížka od Mo .... A mám novou závislost :-) nemohla jsem přestat číst, dokonalost!

03.07.2015 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

první polovina se mi četla dobře, napínavé, ale občas přehnané, konec mě zklamal, předvídatelný, taky docela přehnaný.

03.06.2015 2 z 5