Ptaca Ptaca komentáře u knih

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

nemám rád 650ti stránkové knížky. I když je to Lincoln

03.02.2024

Agent na cizím hřišti Agent na cizím hřišti John le Carré (p)

To není můj John le Caré.

13.12.2023 1 z 5

Rozmarýnová zátoka Rozmarýnová zátoka Jenny Hale

Nějak mi nevadili srdceryvné dopisy, nijak mi nevadil děj bez velkých překvapení. Prostě se mi to hezky četlo.

10.12.2023 5 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

některé fejetony zahřejí na duši, některé méně. ale žádnou stránku jsem nevytrhl. k tomu nebyl důvod.

28.11.2023

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

jo, dobrý

28.10.2023 5 z 5

Nepohodlný policajt Nepohodlný policajt Jaroslav Spurný

No já nevím, nějak jsem asi očekával víc. Většina informací je známá, nového poskrovnu. Ale je dobře, že nezapomínáme.

23.07.2023 4 z 5

Dva druhy pravdy Dva druhy pravdy Michael Connelly

Tak tahle se mi opravdu líbila. Díky

22.04.2022

Odvrácená strana konce Odvrácená strana konce Michael Connelly

není co dodat, snad jen - to nemělo chybu!

18.04.2022

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

No, já nevím. Mě se to moc nelíbilo. Zkusím ještě nějakou další.

04.04.2022

Černý led Černý led Michael Connelly

Fakt dobrý

09.02.2022

Varovný signál Varovný signál Lee Child

opravdu slabší chvilka, chvílemi nudné, nicméně zkusím ještě něco.

24.01.2022

Atentátník Atentátník Tom Cain (p)

jestli už to není moc. Ale četlo se to dobře

16.01.2022

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Po přečtení Domu na samotě jsem skočil po další knížce autorky ale trochu mne to zklamalo. Chvílemi mírný pocit, že autorka potřebuje naplnit víc stránek.

18.07.2021

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Ačkoli jsem ke knížce přistoupil tak nějak z nutnosti, že zrovna nebylo co číst, musím říct, že velmi milé překvapení. Klobouk dolů a přání aby se autorce dál dařilo v její tvorbě. Tato knížka mě opravdu potěšila, až jsem na konci litoval, že už je konec. Děkuji pěkně.

29.06.2021

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Dobrá knížka. Občas bych uvítal trochu zrychlení děje ale začínám chápat, že to je patrně Engerův styl.

05.06.2021

Nelítostný souboj Nelítostný souboj Daniel Silva

Co napsat, fakt dobrý.

07.03.2021

Podpis zabijáka Podpis zabijáka Daniel Silva

Mě se to líbilo.

22.02.2021 5 z 5

Řád Řád Daniel Silva

Mám rád sérii s Gabrielem, nerad si uvědomuji, že celkem logicky stárne a že už další příběhy nemohou být tak odvážné a akční. Přesto jsem se těšil na další díl. Jsem však trochu smutný z toho, co jsem právě dočetl. Už to prostě není ono. A také mi vadilo obrovské množství informací o církvi a jejích historických souvislostech. Chvílemi jsem si nebyl jist, zda čtu knížku s Gabrielem. Co se dá dělat. Jsem autorovi vděčný za předešlé díly ale budu muset hledat něco nového.

06.02.2021 4 z 5

Milé, úsměvné, odpočinkové. Jak píše někdo níže, pohlazení na duši.
Děkuji

02.02.2021 5 z 5

Liška Liška Frederick Forsyth

napínavé, Forsythovsky dokonalé, jen snad trochu dost kombinací, jednostranná úspěšnost akcí. Rusové a jejich kamarádi, bohužel, tak neschopní nejsou. Ale je to kniha a čte se dost dobře.

22.01.2021