Příliš tenkej led

Příliš tenkej led https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398834/bmid_prilis-tenkej-led-hPO-398834.jpg 4 189 64

Lucie se snaží vyrovnat se smrtí své milované sestry Dity, která za podivných okolností spáchala sebevraždu – utopila se daleko od domova, ve městě, se kterým neměla nic společného. Lucie pochybuje, že se Dita zabila sama, ráda by dokázala, že se jednalo o nešťastnou náhodu. Když pak objeví sestřin deník a kdosi neznámý jí přinese sestřiny osobní věci, její nedůvěra získá téměř hmatatelný rozměr – Lucie se na vlastní pěst pustí do pátrání. S překvapením zjišťuje, že toho o sestřině minulosti věděla velmi málo. Také netuší, že i jí samotné půjde o život…... celý text

BalanceT
23.11.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila, přečetla jsem za dva večery. Musím si ještě něco od autorky přečíst.

Ptaca
28.10.2023 5 z 5

jo, dobrý

medlovice
30.03.2022 3 z 5

Tak toto není detektivka ani z jednoho procenta, Ženský román o dětech a starostech s nimi . Pořád se řeší jen Terezka a Davidek , co s nimi bude, kdo si je vezme a kdo víc křičí. Toho má každá ženská za celý den dost. ! Někde u stránky 120 se něco stane a jinak zas nic. Děj se neposunuje, postavy se mi pletly kdo je kdo a dočíst bylo pro mě utrpení. A to jsem so knihu koupila , protože Bílá tma a Klejinka byly prostě výborné. Nedala bych ani jednu hvězdičku , proto nedávám vůbec nic jen vyjadřuji své zklamání.

Cajda
21.03.2022 4 z 5

Prima čtení. Bavilo mne to. Nenáročné, ale úžasně zamotané a čtivé.

daPhytCZ
31.12.2021 4 z 5

Povedená česká detektivka, která ani na chvíli neztrácí dech. Autorka velmi dobře zpracovala postavy a vztahy mezi nimi a do poslední chvíle není jasné, co se vlastně Ditě stalo. Rozuzlení je logicky vysvětleno, nekonají se žádné šílené twisty za každou cenu.

Formicka93
13.10.2021 3 z 5

Je to takové čtení pro nenáročné.

Nunynka
04.09.2021 4 z 5

Kniha se četla rychle a kdykoliv jsem měla volnou chvilku,tak jsem po ní sáhla. Dějová linka mě moc bavila,ale konec na mě byl nějaký uspěchaný. Ale spisovatelka mě zaujala a určitě si ještě něco od ní přečtu.

ninano
09.08.2021 5 z 5

Detektivka se mi líbila. Sice si nedovedu představit, že by v reálném životě takto probíhalo vyšetřování vraždy, ale vzhledem k tomu, že jde o českou autorku, dávám plný počet hvězdiček.

Pajulinka69
24.04.2021 5 z 5

Vydařená česká detektivka, napínavý děj, vraha jsem do konce neodhalila. Zajímavá zápletka.

Ivana255
18.03.2021 5 z 5

Tak to mě bavilo :-)

Calinda
18.03.2021 3 z 5

Naprosto průměrná detektivka, neurazí, nenadchne. Za pár dní už nevíte, o čem to bylo.

1v8na
05.03.2021 3 z 5

Kniha byla čtivá, ovšem přišla mi dost nereálná, neuvěřitelná a hlavně netypická, kdy smrt vyšetřuje sestra zemřelé.
Kniha není složitá, čte se rychle, děj odsýpá. Ovšem v porovnání s předešlou knížkou, kterou jsem od autorky četla (Bílá tma) mi tahle přišla slabší.

1v8na
05.03.2021 3 z 5

cleopatra11
31.01.2021 5 z 5

Po knize jsem šáhla s pocitem, že to bude jedna z dalších nedočtených knih.
A safra jak jsem se spletla!!
Parádní téma, mělo to švih, spád, přelouskala jsem knihu za víkend.
Určitě se zaměřím na další knihy od této spisovatelky.

marli58
29.12.2020 4 z 5

Zvláštní detektivka, kdy se "případ" snaží objasnit sestra oběti. A není vůbec špatná.

Ála41
14.11.2020 3 z 5

Začátek knihy nic moc, poté se děj trochu hne kupředu a chvílemi je to i napínavé, jenže konec to zazdí úplně, tedy podle mého názoru. Kniha se čte lehce. Žádné složité věty nebo hluboké myšlenky. Myslím, že jsou i lepší české detektivky.

ctenarkaEva
17.07.2020 3 z 5

Oddechovka na jeden večer. Líbilo se mi prostředí - česká jména, česká města. Rozuzlení příběhu a hlavně konec mi přišlo trochu přehnané a překombinované, ale na druhou stranu byl závěr nečekaný.

Han-nah
19.06.2020 4 z 5

Děj je velmi napínavý a až při čtení posledních listů přijde rozuzlení a opravdové překvapení - vyústění dějové zápletky, která se autorce opravdu povedla. Nečekala jsem takový závěr.
Autorka hezky popisuje i rodinné vztahy a ač máme někoho velice blízkého, stejně ho dobře neznáme. Každý má svou 13. komnatu.

alabra
12.03.2020 3 z 5

Na zamračené nedělní odpočinkové odpoledne, nenáročné, děj poměrně napínavý a zajímavé rozuzlení.

pavlinda
08.03.2020 4 z 5

Ano,je to spíš románek,ale je to napínavé až do konce.