pswat pswat komentáře u knih

Šelma Šelma Andrew Mayne

Cekal jsem podle anotace ze tato kniha bude dobra, ale zmylil jsem se. Tento thriller je naprosto skvelej a neni mu co vytknout. Kapitola stiha kapitolu a stale se neco deje a jste porad ve strehu. Za me 100 % a uz se tesim na dalsi pociny tohoto autora.
P.S.: Theo jako vysetrovatel je proste borec

09.10.2018

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Debut danskeho autora, ktery napsal scenar ke skvelemu serialu Zlocin a jeho prvni kniha Kastanek je naprosta bomba. V pribehu se stale neco deje a kazdou chvili sokuje a ten zaver je neco neskutecneho a neubranite se velkym emocim. Rad bych prozradil neco vice, ale to bych uz spoileroval. Pevne doufam v dalsi tituly od tohoto autora a i na zfilmovani teto knihy v jakekoliv podobe (film, serial)

23.05.2019 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Naprosta spicka kdo miluje filmy, serialy a hry z 80' Skvele napsane, uz se tesim na dalsi knihu od autora, vychazi uz v rijnu :)

20.09.2016 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Skvela kniha, neda se skoro ani odlozit. Jeste k tomu kdyz vite, ze je to na zaklade skutecnych udalosti. Jen ta romanticka linka by tam nemusela byt. Uz se tesim na dalsi dil

09.08.2017 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Dalsi skvela kniha, ktera jako predchozi dil je napinava od zacatku do konce a muzu rict, ze tento dil je jeste lepsi. Uz se tesim na dalsi pokracovani. Inspektorka Kim je vyjimecna zena

09.12.2016 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tak tenhle dil zatim vsechny prekonal. Seriovy vrah, ktery tu jeste nebyl. Chris Carter je ve svem oboru vazne jednicka. Knihu jsem nemohl odlozit a precetl jednim dechem. To jak popisuje muceni a jak se tim vrah bavi je az strasny, ale nadherne napsany. Tentokrat se musim priznat, ze jsem parkat musel knihu zavrit, zvlast kdyz na scenu prijde chlapec. Vazne jen pro silne zaludky. Vsem doporucuji kdo ma rad thrillery a krev je vsude :) Kde je dalsi dil?

29.10.2016 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Ještě lepší :)

28.12.2013 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Zacatek nove serie, vrazdy super vysetrovatel taky, jen doufam ze serie pujde nahoru

14.01.2018 4 z 5

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

Skvele napsana detektivka, zacatek trosku pomalejsi, ale jakmile na scenu nastoupi Blomova, tak se pribeh rozjede.
Psychopat co unasi patnactilete holky, hodiny jako mucici nastroj a minulost, ktera pomalu vyplouva na povrch mezi obema detektivy

26.10.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Pecka :) Nahodou nevíte, ldy ma u nás vyjít další díl? Všechny díly jsou skvělé. Akorat teď to čekaní bude horší :)

28.12.2013 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Není co dodat, Chris Carter je king tohoto žánru

28.12.2013

Code 93 Code 93 Olivier Norek

Kniha zaujala, ze autorem je skutecny kriminalista a odehrava se v Parizi.
Pribeh, zapletka i konec je dobre vymysleny, ale cekal jsem vice. Tym vysetrovatele je sladeny a komunikace mezi nimi je hodne zabavna a ja se casto u toho nasmal.
Nevim, jestli v Parizi existuje CODE 93, ale je to zajimavy. Uvidime co nam prinese pokracovani, ktere doufam bude vzhledem k tomu, ze uz ve Francii vysly dalsi dva dily

26.05.2019 3 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Skvele napsane a napinave az do konce. Parkrat se i usmejete

07.05.2018 4 z 5