proni proni komentáře u knih

Dohoda Dohoda Paulina Świst

1.trilogie Pauliny Swist super, tak jsem sáhla i po této knížce - ale...dle mého je to spíše vtipně pojata zpověď alkoholičky..

09.06.2022 2 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Příběh Del a Macona se mi líbil i Sam tam zapadala ikdyž mi chvílemi pila krev,ale je to příjemná oddychovka..
Jen by si prodejci měli upravit počty stran-v e-knize jich 100 chybí, místo uvedených 440 je jich pouze 328

16.05.2022 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Knížka krásně napsaná, jen škoda, že byl konec tak useknutý a pak pokračoval už prologa to po pěti letech-asi bych děj víc rozvinula..

28.03.2022 5 z 5

Služebná Kessy Služebná Kessy Gabriella Smith

Jednohubka - přečteno doslova za pár hodin, nepotěší, neurazí.. čekala jsem od knihy víc..

02.10.2021 3 z 5

Zadrž dech Zadrž dech Michala Ries

Úžasný emocionální příběh..je až neskutečné jak se někteří lidé dokáží postavit k útrapám druhých..,ale láska je nade vše..

07.06.2024 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Krásné zakončení celé série.. určitě doporučuji..

23.03.2024 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Krásné zakončení celé série..

18.11.2023 5 z 5

Křídla vážky Křídla vážky Michaela Dopitová

Top-sáhla jsem po ní jen kvůli názvu knihy, ale jsem mile překvapená.. Na to, že se jedná o prvotinu české spisovatelky, tak klobouk dolů-kniha zaujala, dobře se četla i postavy mi sedly.. doufám, že bude mít nějaké pokračování..

17.12.2022 5 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Pěkný příběh, ale dost mi to připomínal příběh jeho otce. Z mladých hříšníků byla pro mě top Rozmazlená princezna..

15.07.2022 3 z 5

V zámku a podzámčí V zámku a podzámčí Božena Němcová

Krásná klasika, mám ráda tyto knihy "z jiné doby"

06.03.2022 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Krásný čtivý příběh..

01.08.2021 4 z 5

Kniha je vtipně pojata z pohledu otce-nepotěší - neurazí..

06.03.2020 3 z 5

Devět nocí Devět nocí Zuzana Strachotová

Paráda-přečteno za dva dny a dvě noci :), po přečtení 1.dílu jsem nutně potřebovala zjistit jak to dopadne v Bloku a v Citadele s hlavními hrdiny..

31.01.2020 4 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Krásná kniha ve stylu harlekýnek, dle mého názoru až moc přeslazená..

15.10.2023 4 z 5

Třináctá komnata Třináctá komnata Lenka Lanczová

Svého času má oblíbená autorka..tato kniha mi moc nesedla.. má lepší..

04.04.2023 3 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

No nevim nevim, jako nápad a námět super.., ale překlad dost zmatený, chvílemi jsem se úplně ztrácela

06.11.2022 4 z 5

Lesní klenot Lesní klenot Kateřina Loučková

Krásná, čtivá kniha jakoby z jiné doby.. upoutala obálkou.. určitě si přečtu i další knihy této série..

05.09.2022 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Začátek knihy, řekla bych o ničem - zbytečně rozsáhle popisované kdo, s kým, kdy, jak. Nějak mě neoslovila, nevím zda je to stylem psaní..nebo dle hodnocení jsem od ní čekala víc..

01.03.2022 2 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Neslaná, nemastná - nemohla jem se začíst ani na po 5.-žádný děj..knížka mě zklamala

20.08.2020 2 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Předchozí 2 dily o Chrisovi a Damonovi dobrý, ale kniha o Jackovi nic moc.. vůbec jsem se do ní nemohla začíst přišla mi taková o ničem..

29.11.2023 2 z 5