popeluška popeluška komentáře u knih

Vlnění nymf Vlnění nymf Renata Štulcová

Opět nádhera, moc a moc se mi zatím celá série líbí. Prostě deset hvězdiček ...(ale nejde to). Děkuji autorce za tak krásně čtivé knihy :-)

05.06.2020 5 z 5

A zavaž si tkaničky A zavaž si tkaničky Roman Szpuk

Knihu jsem si četla s manželem a moc se nám líbila.Opravdu klobouk dolů, popisy deště, ptáčků, bouřky, sněhu........překrásné. Ilustrace dokreslovaly moc hezký pocit ze čtení. Ale ne každému kniha sedne...

02.06.2020 5 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Opět velká spokojenost. Mám moc ráda knihy od této autorky. Píše moc hezky, umí zaujmout čtenáře. Těším se na další díl :-) dala bych i deset hvězdiček...

23.05.2020 5 z 5

Kniha ztrát a nálezů Kniha ztrát a nálezů Lucy Foley

Knihu mám doma už nějakou dobu a nějak se mi do ní nechtělo. Ale nakonec jsem spokojená, četla se hezky....oddechová kniha :-)

17.05.2020 4 z 5

Moje bejby Amerika - Co vám nikdo neřekne o životě v cizině Moje bejby Amerika - Co vám nikdo neřekne o životě v cizině Jana LeBlanc

S manželem jsme si knížku moc užili. Je to napsané velmi čtivě, člověk se pobaví, odreaguje.

03.05.2020 5 z 5

Amálie Zubatá a Příšerný ples Amálie Zubatá a Příšerný ples Laura Ellen Anderson

Tak tohle byla tak miloučká a hezká knížečka u které jsem se pěkně odreagovala a vrátila do dětství :-) A jako bonus, nádherné ilustrace které umocnily krásný zážitek ze čtení.

27.04.2020 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Druhý díl byl opět úžasný. Kniha se krásně čte od začátku až do konce. Moc a moc se mi líbila a jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce :-)

27.04.2020 5 z 5

Příběhy včelích medvídků Příběhy včelích medvídků Eva Košlerová

Krásný komiks, který vyloudí na tváři úsměv. Co víc si přát :-)

14.04.2020 5 z 5

Pidilidi Pidilidi Mary Norton

Kniha je moc pěkná a nádherné ilustrace umocnily jedinečný zážitek z knihy :-)

14.04.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Tak tohle byla tedy jízda......kniha se autorovi moc a moc povedla.Napínavá od začátku až do konce.Moc doporučuji.

07.04.2020 5 z 5

Chaloupka na vršku Chaloupka na vršku Šárka Váchová

Vrátila jsem se do dětství a nebylo to vůbec špatné :-) Moc krásný komiks.

02.04.2020 5 z 5

Měsíc Gomrathu Měsíc Gomrathu Alan Garner

Druhý díl byl také pěkný, ale první díl se mi líbil malinko víc :-) Ale i tak se čte kniha dobře a bavila mě....

31.03.2020 4 z 5

Čarovný kámen Brisingamenu Čarovný kámen Brisingamenu Alan Garner

Kniha se četla moc pěkně....nenáročná, odpočinková. Bavila mě, užila jsem si ji :-) Ještě tedy zkusím i druhý díl.

26.03.2020 4 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Knihu jsem si vzala jako oddechovou a to jsem také v rámci možností dostala. Dala bych tři a půl *, ale tak jo zasmála jsem se tak ****

19.03.2020 4 z 5

Rohy faunů Rohy faunů Renata Štulcová

Třetí díl byl opět nádherný, moc krásná série která se čte velmi dobře. Poklad v mé knihovničce :-)

14.03.2020 5 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Moc pěkná kniha.Velmi oddechová a co jsem od ní čekala to jsem taky dostala:-) tak jsem spokojená. Čtení ze života....

28.02.2020 5 z 5

Slečny Slečny Barbora Baronová

Tak tohle je moc zajimavě napsaná kniha. Opravdu stojí za přečtení......dlouho mi bude doznívat v hlavě. Deset hvězdiček kdyby to šlo :-)

21.02.2020 5 z 5

Přítel Stesk Přítel Stesk Zuzana Nováková (p)

Kniha se četla moc krásně od začátku až do konce. Je sice velice smutná ale dopisy psané Viktorkou byly tak hezké a křehké.Přítel Stesk knihou proplouval od samého začátku až do konce.

18.02.2020 5 z 5

Jak začíná láska Jak začíná láska Meg Cabot

Kolem knihy jsem chodila hodně dlouho a vůbec se mi po ní sáhnout nějak nechtělo.Obálka se mi moc nelíbí.... A teď mám dočteno a jsem naprosto nadšená :-) Kniha je úžasná, styl psaní e-mailem mi nevadil spíše naopak.Super zpestření a bezvadné čtení.

12.02.2020 5 z 5

Tance nág Tance nág Renata Štulcová

Druhý díl opět nádherný. Maximálně jsem si knihu užívala a pořád doznívá.....už těď se těším na třetí díl.

07.02.2020 5 z 5